بیلبوردهای تبلیغاتی جدید در بزرگراه ۱۰۱ سن حوزه

پیام جوان: به نقل از سن حوزه اسپات لایت، ساکنین سن حوزه که از بزرگراه 101 عبور می‌کنند، در ماه های آینده می‌توانند تابلوهای تبلیغاتی بیشتری را مشاهده کنند.

سن حوزه روز دوشنبه پیش نویس طرح ساخت دو بیلبورد دیجیتالی در فرودگاه بین المللی مینتا سن حوزه را منتشر کرد. تابلوهای تبلیغاتی درست در جنوب بزرگراه 101 واقع خواهند شد و اندازه هر تابلو تقریباً 1000 فوت مربع است.

بر اساس این برنامه، تابلوهای تبلیغاتی دارای آرم فرودگاه سن حوزه بوده و توسط شرکت رسانه ای Clear Channel اداره می شوند. برای رعایت قوانین شهر در مورد بیلبوردهای الکترونیکی، هر دو تابلو از نیمه شب تا 6 صبح خاموش می شوند. برای نصب این دو تابلو برآورد شده که باید ۴۳ درخت قطع شوند.

در این طرح آمده است: “این پروژه با قوانین منطقه بندی و سایر مقررات مربوط به کیفیت منظره منافاتی ندارد.” “نزدیکترین اقامتگاه ها در فاصله بیش از یک مایل از محل پروژه واقع شده اند و علائم برای مسکن‌های اطراف قابل مشاهده نیست.”

پس از پایان دوره گردش عمومی طرح 30 روزه در 25 آگوست، مقامات شهر نظرات عمومی را بررسی کرده و به آنها پاسخ می دهند. انتظار می رود این طرح در پاییز به شورای شهر برود.

این طرح می گوید تابلوهای تبلیغاتی با استانداردهای نور شهری، ایالتی و فدرال مطابقت دارند و حواس رانندگان و خلبانان را پرت نمی کند.

به گفته دمتریا ماچادو، سخنگوی فرودگاه، در فوریه 2020، فرودگاه طرح اولیه دو بیلبورد به همراه محل نصب آنها را تصویب کرد. وی گفت: انتظار می رود تابلوهای تبلیغاتی سالانه 600000 دلار برای فرودگاه درآمد ایجاد کنند.

  ۱ کشته و ۳ زخمی، در اثر تیراندازی در کنار دریاچه مریت در اوکلند

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان