• Home
  • >
  • اخبار کالیفرنیا
  • >
  • خانواده‌ای در خانه‌ی خود در نزدیکی McLaren Park سن فرنسیسکو مورد حمله و دزدی قرار گرفتند

خانواده‌ای در خانه‌ی خود در نزدیکی McLaren Park سن فرنسیسکو مورد حمله و دزدی قرار گرفتند

پیام جوان: به نقل از ای بی سی ۷، یک خانواده در سن فرنسیسکو در خانه‌ی خود مورد تهدید اسلحه قرار گرفتند و از آنها دزدی شد.

پدر این خانواده می‌گوید که وقتی در حال شست و شوی ماشینش بوده مورد تهدید اسلحه قرار گرفته است، ازشان دزدی شده و در دست شویی به همراه خانواده اش حبس شدند.

این یک عصر جمعه معمولی برای این مرد 40 ساله بود تا ماشینش را در خانه اش در نزدیکی McLaren Park بشوید. او در خواست کرده تا از اسم کوچکش استفاده نشود.

فیلم دوربین ها از آن طرف خیابان، وسیله نقلیه ای را نشان می دهد که حداقل چهار بار قبل از وقوع حادثه در بلوک دور می زند. هنگام نزدیک شدن مظنون به این مرد، اسلحه ای در دست او دیده می شود. قربانی سطل خود را می اندازد و به زور به سمت داخل گاراژ خانه‌اش پرتاب می شود.

او می‌گوید: آنها مرا به خانه ام بردند، جایی که خانواده ام بودند، همه ما را به حمام بردند.

دو مظنون می‌گفتند: پول ها کجاست؟

آن ها جواهری به ارزش هزاران دلار را به سرقت بردند.

دختر 11 ساله آنها گفت: من فکر می کردم که یا کسی قصد تیراندازی دارد یا اینکه فردی مانند همسایگان ما با پلیس تماس می‌گیرد.

مرد قربانی عینك خود را در می‌آورد تا كبودی عمیق اطراف چشم خود را نشان دهد و توضیح می دهد: آن مظنون‌ها فقط صورت من را به دیوارهل دادند تا من متوجه شوم این یک موقعیت واقعی است.

بقیه افراد خانواده از نظر فیزیکی آسیبی ندیده اند.

وی می‌گوید: “من شهرم را دوست دارم، اما این شهر در حال تغییر است. مراقب باشید. هوشیار باشید، اگر مجبورید ماشین‌های خود را بشویید، این کار را با همسایه‌ها انجام دهید.”

SFPD به جستجوی مظنونان ادامه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.