• Home
  • >
  • اخبار کالیفرنیا
  • >
  • تصویب وام 5 میلیون دلاری برای مسکن ارزان قیمت در بلوار استاکتون توسط شورای شهر ساکرامنتو

تصویب وام 5 میلیون دلاری برای مسکن ارزان قیمت در بلوار استاکتون توسط شورای شهر ساکرامنتو

پیام جوان: به گزارش فاکس ۴۰، شورای شهر ساکرامنتو بعد از ظهر سه شنبه 5 میلیون دلار وام برای توسعه مسکن ارزان قیمت در بلوار 4995 استوکتون تصویب کرد.

اریک گوئرا، عضو شورای منطقه 6 ساکرامنتو گفت: این مکان برنامه ریزی شده 198 واحد مقرون به صرفه شامل 47 واحد یک خوابه، 95 واحد دو خوابه و 58 واحد سه خوابه خواهد داشت.

گوئرا در بیانیه خبری روز سه شنبه گفت: “این پروژه بخشی از استراتژی بلند مدت برای تأمین مسکن نیروی کار و رفع بی خانمانی در شهر است که از زمین خالی در امتداد بلوار استاکتون استفاده می کند.”

این اعلامیه پس از آن منتشر می شود که حامیان این طرح در روز دوشنبه در کنار بلوار استوکتون گرد هم آمدند و از رهبران شهر و صاحبان املاک خواستند تا اانتقال افراد بی خانه را به خارج از منطقه متوقف کنند.

وام های 5 میلیون دلاری که برای این طرح در نظر گرفته شده است بخشی از تعهد 15 میلیون دلاری است که در ماه می تصویب شد .

سال گذشته، یک کمیته مشورتی از رهبران شهرها خواست مالیات‌های دریافتی Measure U را از خدمات پلیس و آتش نشانی دور کنند و آن را در جهت کمک به توسعه اقتصادی جوامع محروم قرار دهند.

در این بیانیه آمده است که Mercy Housing ، که توسعه و مدیریت این بخش را انجام می دهد، از این مبلغ 5 میلیون دلاری برای “هزینه های خرید، تخریب سازه های موجود و تامین مالی دائمی” استفاده می‌کند.

استفان دائوس، مدیر منطقه ای توسعه مسکن Mercy Housing ، می گوید: “جامعه هدف ما با ارائه ترکیبی وسیع از اندازه آپارتمان و سطوح مقرون به صرفه بودن، بخش مهمی از بحران مسکن را پاسخ خواهد داد.”

  زن ریچموندی در طرح بین المللی و میلیون دلاری پونزی متهم شد

بر اساس این گزارش، قرارداد خرید، ساخت و ساز و قرارداد دائمی 5 میلیون دلاری شامل 4 میلیون دلار صندوق امانت مسکن و 1 میلیون دلار صندوق مسکن با درآمد مختلط است.

به گفته گورا، شورای شهر در مورد تخصیص باقی مانده وام 10 میلیون دلاری در جلسه آینده رای خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان