کالیفرنیا 1.1 میلیون چک محرک دیگر ارسال می کند

پیام جوان: به گزارش فاکس ۴۰، کالیفرنیا از اواخر هفته گذشته بیش از 1 میلیون چک محرک جدید صادر کرده است که عمده آنها از دوشنبه از طریق پست ارسال شدند.

طبق گزارش هیئت مالیاتی فرانشیز کالیفرنیا، آخرین دسته از پرداخت های Golden State Stimulus II شامل 1.15 میلیون پرداخت با ارزش کلی 857 میلیون دلار است.

از جدیدترین پرداخت، 750000 چک کاغذی است که اوایل دوشنبه پست شدند، در حالی که 400000 پرداخت مستقیماً به حساب های بانکی در جمعه گذشته واریز شد.

سخنگوی هیئت مالیاتی گفت، با این حال، چند روز طول می‌کشد تا پرداخت‌های به صورت واریز مستقیم دریافت شوند، همچنین امکان دارد ارسال چک از طریق پست، تا سه هفته طول بکشد.

برای کسانی که واجد شرایط پرداخت GSS II هستند و معمولاً بازپرداخت مالیات بر درآمد ایالتی خود را از طریق پست دریافت می‌کنند، چک‌ها براساس سه رقم آخر کد پستی گیرنده توزیع می‌شوند.

بر اساس برنامه زمانی که توسط هیئت مالیاتی منتشر شده است، ایالت در حال ارسال چک به کدهای پستی با سه رقم آخر 000 تا 375 است.

طبق گزارش هیئت مالیات، ایالت تاکنون بیش از 4.4 میلیون پرداخت GSS II را با ارزش کل بیش از 4 میلیارد دلار توزیع کرده است.

چک‌های محرک به‌صورت چرخشی تا ابتدای سال آینده ارسال می‌شوند و تخمین زده می‌شود که 9 میلیون کالیفرنیایی آن را دریافت کنند.

 

  آخرین اطلاعات از سیلاب Bay Area

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.
Loading