بازنشستگی رئیس پلیس سن فرنسیسکو جنوبی

پیام جوان: به گزارش کرون ۴، به گفته اداره پلیس، فرمانده پلیس سن فرنسیسکو جنوبی اعلام کرد که در پایان سال ۲۰۲۱ بازنشسته می شود.

رئیس پلیس جف آزوپردی نزدیک به ۳۰ سال در این اداره بوده است. وی کار خود را در سال ۱۹۹۳ با این بخش آغاز کرد و در سال ۲۰۱۴ به عنوان رئیس منصوب شد.

“این برای من تلخ است. این جامعه و همکاران، خانواده من هستند و خداحافظی سخت است، اما من همچنین منتظر فصل جدیدی در زندگی‌ام هستم که در آن وقت بیشتری را با خانواده‌ام می گذرانم. “

آزوپردی در طول دوران حرفه ای خود به عنوان سرهنگ، گروهبان، ستوان و ناخدا خدمت کرد.

وی همچنین به عنوان کارشناس از طرف کمیسیون کالیفرنیا در مورد استانداردها و آموزش افسران صلح انتخاب شده بود و جایزه یک عمر دستاورد از اتاق بازرگانی در سن فرنسیسکو جنوبی و جایزه مادام العمر کارل والرو از لیگ کوچک آمریکا Pacifica را دریافت کرده بود. همچنین به عنوان افسر پلیس سال از انجمن وکلای محاکمه شهرستان سن ماتئو شناخته شده بود.

استخدام برای یافتن جایگزین برای وی با یک جلسه اجتماعی در ۱۲ سپتامبر در ساعت ۶ بعد از ظهر آغاز می شود. این جلسه در ساختمان خدمات شهرداری، اتاق های شورا برگزار می شود.

مسئولین از ساکنان این منطقه می‌خواهند که با پاسخ دادن به پرسش‌های یک پرسشنامه، ویژگی‌های یک رئیس پلیس محبوب خود را اعلام کنند.

  احتمال بارش باران در منطقه ساکرامنتو در آخر این هفته

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان