• Home
  • >
  • ایران و جهان
  • >
  • آزادی موقت خانواده ابوالفضل آدینه‌زاده با تودیع وثیقه

آزادی موقت خانواده ابوالفضل آدینه‌زاده با تودیع وثیقه

پیام جوان: خسرو ولی‌کُردی، وکیل خانواده آدینه‌زاده روز سه‌شنبه از طریق صفحه اینستاگرامی خود از آزادی خانواده «ابوالفضل آدینه‌زاده» با تودیع وثیقه خبر داد.

به نقل از صدای آمریکا، آقای علی‌کردی در یک پیام ویدئویی ضمن اعلام خبر آزادی موقت «با تودیع وثیقه ملکی» پدر، مادر و خواهر »ابوالفضل» اعلام کرد این سه تن پس از آزادی از زندانهای بجنورد و شیروان اعلام کرد این افراد باید منتظر برگزاری دادگاه باشند.

وکیل خانواده آدینه‌زاده پیش‌تر اعلام کرده بود که آزادی «پدر، مادر، و خواهر» ابوالفضل آدینه‌زاده، نوجوان کشته شده در جریان اعتراضات سراسری در مشهد، «منوط به تودیع وثیقه ۲۵ میلیارد ریالی» شده است.

خسرو علی‌کُردی، وکیل خانواده آدینه‌زاده روز سه‌شنبه ۳۰ خرداد در توییتی با اعلام این خبر تأکید کرده که «به عنوان وکیل مدافع خانواده آدینه‌زاده، به دلیل عدم دسترسی به پرونده، هنوز از اتهامات مطروحه» علیه آنها مطلع نیست.

خانواده «ابوالفضل آدینه‌زاده» روز ۲۶ خرداد یک روز قبل از سالروز تولد «ابوالفضل» در حالی که با دسته‌گل برای یادبود این نوجوان جان‌باخته در سرکوب اعتراضات، به محل کشته شدن او رفته بودند، با خشونت، توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند.

  وزیر ارشاد: با طرح‌هایمان باید درصدی از بازار پوشاک را در اختیار بگیریم

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان