October 2020

  • 2020-10-12
  • ۱۶ بازدید
  • دیدگاه غیر فعال شده است

خط مشی سیاسی آمریکا در دنیا به عنوان یک ابر قدرت بعد از انتخاب دونالد ترامپ در سال 2016 بطور محسوسی تغییر کرده است ولی از بدو ورودش به کاخ سفید بدلایلی مرتب زیر فشار گروههای مختلف سیاسی و رسانه ای بوده است.
رسانه های مختلف با اخبار روزانه شخصیت او را مختوش و او را به عنوان یک فرد شارلاتان، دروغگو و غیر قابل اطمینان به مخاطبانشان می شناسانند و آنچه که مشخص است آقای ترامپ در مجلس نمایندگان و در سنا هواداران زیادی ندارد و دمکراتها و جمهوری خواهان هر دو اجازه گذراندن یک روز خوش را بعد از 4 سال به او نداده اند. سوال اینست که چرا ترامپ که هیچوقت سیاستمدار نبوده و در دولت آمریکا مقامی را به عهده نداشته است اینقدر تحت فشار است؟
بنظر من اتفاقات و تغییراتی را که این روزها در سراسر دنیا مشاهده می کنیم نتیجه ی دستورالعمل هایی است که توسط آن شاه ایران نیز قربانی آن شده است. دستور العمل هایی که بدست کمونیست نماها در سال 1958 برای نابودی فرهنگ آمریکا و از بین بردن بزرگترین اقتصاد بزرگ دنیا نوشته شده بود. از جمله: مجاز کردن فحاشی که در غیر اینصورت بطور قانونی جرم سانسور و علیه خبر رسانی آزاد نامیده شود، جداسازی خانواده ها با توزیع فیلم ها و انتشار مجلات سکسی و عادی نمایان ساختن همجنس بازی و یا قانونی کردن ازدواج آنان که ذهن مردم را از تشکیل خانواده دور کند، تحریف انجیل و برقراری مذاهب جدید مسیحی، ایجاد گروههای کاری محیط زیست برای جلوگیری از پیشرفت اقتصادی و بستن شرکتهای تولیدی و غیره.

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.