• Home
  • >
  • تکنولوژی
  • >
  • شروع آزمایشی جهانی برای اختیاری شدن مشاهده لایک اینستاگرام

شروع آزمایشی جهانی برای اختیاری شدن مشاهده لایک اینستاگرام

سخنگوی اینستاگرام در بیانیه‌ای اعلام کرد در سال ۲۰۱۹ ما پنهان کردن شمارشگر لایک را برای گروه کوچکی از کاربران آغاز کردیم تا دریابیم آیا این اقدام باعث فشار روانی کمتر در زمان ارسال پست در اینستاگرام می‌شود. برخی از کاربران این اقدام را مفید یافتند اما برخی دیگر خواهان مشاهده شمارشگر لایک بودند تا بتوانند ببینند چه پست‌هایی محبوب هستند.

سخنگوی اینستاگرام در واکنش به درخواست کاربران برای کنترل‌های بیشتر در خصوص چگونگی تعامل با محتوا در این پلتفرم، گفت: فیس‌بوک هم در حال آزمایش تجربه مشابهی است که در هفته های آینده به اجرا گذاشته می شود. فیس‌بوک پیش از این مخفی کردن لایک در پست‌های دیگران در استرالیا را آزمایش کرده بود.

اینستاگرام ماه گذشته به طور تصادفی لایک‌های شمار زیادی از کاربران را پنهان کرد که باعث واکنش شدید شد. برخی از کاربران چنین اقدامی را گام مهمی برای سلامت روان کاربران می دانند در حالی که برخی دیگر بر این باورند که چنین اقدامی برای تولیدکنندگان محتوا که با برندها همکاری می کنند، فاجعه است.

بر اساس گزارش رویترز، کاربران در تست اینستاگرام می توانند به طور خصوصی شمارش لایک خود را مشاهده کنند. این آزمایش درصد کمی از کاربران جهانی اینستاگرام را دربرمی گیرد اما این شرکت به شمار دقیق آنها اشاره نکرده است.

منبع: itna

  جریمه ۵ میلیون یورویی هلند برای اپل

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان