ری‌دیزاین‌های جدید واتساپ در راه است

پیام رسان واتس‌اپ برای نسخه iOS سرگرم بازطراحی قابلیت پیام صوتی است و مشابه اینستاگرام، هنگامی که کاربر در حال ضبط پیام صوتی است، اشکال موجی نشان خواهد داد.

گزارش شده واتس‌اپ در حال تست این قابلیت برای کاربران iOS و اندروید است. قابلیت جدید برای عموم کاربران قابل دسترس نیست. با این حال این سایت موفق شد نسخه نمایشی از عملکرد این قابلیت را ارائه کند.

در حالی که کاربر در حال ضبط یک پیام صوتی است، واتس‌اپ اشکال موجی صوتی فوری را نشان می دهد. کاربر در حالی که مشغول ضبط پیام است می تواند ضبط را متوقف کرده و به پیام خود پیش از ارسال آن گوش کند. در حال حاضر برای کاربران هیچ راهی برای توقف ضبط پیام برای شنیدن صدای خود وجود ندارد.

واتس‌اپ در چند ماه گذشته سرگرم کار روی چندین قابلیت جدید بوده است. به عنوان مثال با تب جدید چتهای آرشیوی، هنگامی که قابلیت آرشیو شدن چت در واتس‌اپ فعال شود، هر زمان که کاربر پیامی از یک چت آرشیو شده دریافت کند، چت مذکور از حال آرشیو خارج نمی شود.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس بوک و شرکت مادر واتس‌اپ در مصاحبه‌ای به طراحی نسخه اپلیکیشن واتس‌اپ برای آیپد اپل اشاره کرده است. وی درباره پشتیبانی همزمان واتس‌اپ از چندین دستگاه گفت این قابلیت به زودی از راه خواهد رسید.

منبع: itna

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.