حسگر تشخیص تب در ساعت جدید اپل

پیام جوان: ساعت بعدی اپل قرار است تا شامل امکانات بسیار جدید و ویژه‌ای باشد که به صورت مستقیم با سلامتی کاربران این محصول دیجیتالی سر و کار دارند.

به گزارش ایتنا و به نقل از Engadget، یکی از بهترین موارد موجود در این گجت جدید را باید قابلیت اندازه‌گیری دمای بدن کاربر دانست که می‌تواند به صورت بسیار خوبی تشخیص بدهند که آیا فرد صاحب محصول تب دارد یا خیر.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی مارک گارمن که یک خبرنگار مشهور در بلومبرگ است، ساعت‌های هوشمند سری 8 اپل نمی‌توانند تشخیص حرارت را با دقت بسیار بالا انجام بدهند ولی دقت آن‌ها به اندازه‌ای خواهد بود که بتواند تشخیص بدهد که کاربر تب دارد یا خیر.

پیش از این نیز شایعاتی درباره این موضوع منتشر شده بود و حتی گفته می‌شود که اپل از ماه ژوئن سال 2021 تا به امروز در حال کار کردن روی این فناوری خاص است.

این قابلیت‌ تنها مورد قابل استفاده برای این محصول نیست بلکه ر کنار آن قابلیتهای متعدد بیشتری به کاربران اپل واچ 8 عرضه خواهد شد که بسیاری از آن‌ها در نسخه‌های فعلی این ساعت هوشمند وجود دارند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی گارمن، سایر امکانات ویژه ارائه شده توسط این محصول قرار نیست تا ساختار ویژه و متفاوتی را در اختیار کاربران قرار بدهد و تنها شاهد بهبودهای جزئی در این گجت در مقایسه با اپل واچ سری 6 و 7 خواهیم بود.

دیگر محصول اشاره شده در اطلاعات این خبرنگار به مواردی مانند ایرپاد پروهای جدید نیز اشاره شده است ولی برخلاف ساعت اشاره شده، قابلیت خاص و ویژه‌ای در این باره به کاربران ارائه نشده است.

  شماره‌های موبایل ایران از لیست پشتیبانی توییتر حذف شد

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان