کالیفرنیا برای کمبود انرژی در تابستان گرم و خشک آماده می‌شود

پیام جوان: به گزارش فاکس 40، مقامات ایالتی روز جمعه گفتند که کالیفرنیا احتمالاً معادل 1.3 میلیون خانه در زمان اوج مصرف در ماه های گرم و خشک تابستان، کمبود انرژی خواهد داشت.

به گفته مقامات، تهدیدات ناشی از خشکسالی، گرمای شدید و آتش سوزی های جنگلی، به علاوه زنجیره تامین و مسائل نظارتی که صنعت خورشیدی را مختل می کند، چالش هایی را برای قابلیت اطمینان انرژی در تابستان امسال ایجاد خواهد کرد.

مدل‌های دولتی فرض می‌کنند که ایالت 1700 مگاوات کمتر از انرژی مورد نیاز خود در زمان‌های بیشترین تقاضا (معمولاً اوایل عصر، هنگام غروب خورشید) در گرم‌ترین ماه‌هایی که سیستم‌های تهویه مطبوع کاملاً استفاده می‌شوند، خواهد داشت.

به گفته کمیسیون انرژی، یک مگاوات برق حدود 750 تا 1000 خانه در کالیفرنیا را تامین می کند.

آلیس رینولدز، رئیس کمیسیون خدمات عمومی کالیفرنیا گفت: «تنها چیزی که ما انتظار داریم این است که شرایط جدید و شگفت‌انگیز را ببینیم، و ما تلاش می‌کنیم برای این شرایط آماده باشیم».

تغییرات آب و هوایی باعث افزایش خشکسالی در کالیفرنیا شده است، که امسال شاهد خشک ترین ژانویه تا مارچ در تاریخ بود. تابستان گذشته، ایالت برای اولین بار تولید برق آبی در سد اوروویل را به دلیل نبود آب کافی متوقف کرد. به گفته مقامات، این دستگاه دوباره راه اندازی شده و کار می کند، اما به گفته مقامات، این تعطیلی 600 مگاوات برق برای دولت هزینه داشت.

  خصوصی سازی فرودگاه سن حوزه می‌تواند مشکل بدهی این مجموعه را حل کند

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان