• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • با اعلام ناپولی، سیریل انگونگه، وینگر هلاس ورونا، به این باشگاه پیوست

با اعلام ناپولی، سیریل انگونگه، وینگر هلاس ورونا، به این باشگاه پیوست

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، ناپولی که در پنجره نقل و انتقالات ژانویه به دنبال تقویت تیمش در خط حمله بود، در نهایت توانست سیریل انگونگه را به خدمت بگیرد.

مهاجم ۲۳ ساله بلژیکی روز پنجشنبه وارد کلینیک ویلا استوارت در رم شد تا آزمایشات پزشکی‌اش را برای پیوستن به مدافع عنوان قهرمانی بگذراند.

همان دیروز توسط خبرنگاران نزدیک باشگاه ناپولی اعلام شد که این بازیکن برای انتقالی دائمی با نمایندگان باشگاه به توافق رسیده و این انتقال بزودی رسمی خواهد شد.

انگونگه در ژانویه سال گذشته از خرونینخن به هلاس ورونا پیوست و به سرعت در این تیم جایش را پیدا کرد و توانست در ۳۶ بازی در تمام رقابت‌ها برای این تیم ۱۱ گل بزند و ۳ پاس گل ثبت کند.

همانطور که لحظاتی پیش به‌صورت رسمی اعلام شد، انگونگه از ورونا به ناپولی پیوست و قرار است در تیم والتر ماتزاری شماره ۲۶ را به تن کند.

ناپولی در این فصل عملکرد بسیار ضعیفی داشته و نتواسته خوب ظاهر شود. این نمایش‌های ضعیف باعث شد که اورلیو دی‌لورنتیس به هواداران قول بدهد که در پنجره نقل و انتقالات ژانویه تمام تلاشش را انجام خواهد داد که با تقویت تیم شرایط را در نیم‌فصل دوم بهتر کند.

  برنامه‌ی ناپولی برای برگزاری جشن قهرمانی

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان