• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • الهلال با پیروزی ۲-۱ مقابل الاهلی در آستانه قهرمانی لیگ روشن عربستان قرار گرفت

الهلال با پیروزی ۲-۱ مقابل الاهلی در آستانه قهرمانی لیگ روشن عربستان قرار گرفت

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، الهلال در دیدار معوقه هفته بیست و هشتم لیگ عربستان به مصاف الاهلی رفت و با نتیحه ۲-۱ حریف خود را شکست داد تا در فاصله چهار هفته تا پایان مسابقات لیگ روشن عربستان، تنها یک امتیاز با عنوان قهرمانی فاصله داشت.

در دقیقه ۱۳ این مسابقه، الاهلی در آستانه گلزنی قرار داشت و ماکسمین یک پاس عالی به ریاض محرز داد و او به سمت دروازه حریف شوت زد اما توپ از عبور یاسین بونو به تیرک دروازه آبی‌ها برخورد کرد. پس از آن هم الهلال روی حرکت انفرادی میشل یک موقعیت به دست آورد اما توپ او به راحتی در اختیار مندی قرار گرفت.

در ادامه حملات دو تیم راهی به دروازه نداشت تا در دقیقه ۳۰ فراس البریکان موفق شد گل اول را برای میزبان به ثمر برساند. پس از آن الاهلی در آستانه تثبیت برتری خود با گل دوم بود اما یاسین بونو مراکشی موفق شد از تور دروازه خود محافظت کند تا نیمه اول با یک گل به سود میزبان به پایان برسد.

در نیمه دوم هم الاهلی چندین بار به سمت دروازه الهلال هجوم برد تا با گل دوم پیروزی خود را تضمین کند اما در این امر ناکام بود تا در نهایت در دقیقه ۵۲ میتروویچ پس از یک حمله عالی که روی حرکت مالکوم ترتیب داده شده بود، نتیجه را به تساوی بکشاند.

در شرایطی که بازی تا دقیقه ۸۹ با تساوی ۱-۱ دنبال می‌شد، مالکوم، بازیکن برزیلی الهلال، با زدن گل دوم باعث شد تا بازی به نفع تیم میهمان که در حضور ۴۹۸۱۶ هزار تماشاگر حریف بازی می‌کرد، به پایان برسد.

  برنامه سفر استقلال به امارات برای دیدار برابر الهلال

الهلال با این پیروزی امتیاز خود را به ۸۶ رساند و فاصله خود با النصر رده دومی را که در حال حاضر ۷۴ امتیازی است، به ۱۲ امتیاز افزایش داد. در مقابل الهلال هم پس از این شکست با ۵۵ امتیاز در رده سوم جدول باقی ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان