• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • بحران غیرمنتظره در دروازه میلان

بحران غیرمنتظره در دروازه میلان

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، مارکو اسپورتیلو، دروازه بان دوم میلان، دچار مصدومیت عضلانی شده و با محرومیت مایک ماینیان، انتظار می رود آنتونیو میرانته یکشنبه مقابل یوونتوس به میدان برود.

ماینیان در پیروزی 1-0 مقابل جنوا از بازی اخراج شد، بنابراین اسپورتیلو قرار بود یکشنبه آینده جایگزین ملی پوش فرانسوی مقابل یوونتوس شود ولی او دچار بدشانسی شده است. طبق گزارش رسانه های ایتالیایی، دروازه بان سابق آتالانتا نیز برای این بازی در دسترس نخواهد بود، زیرا از ناحیه ساق پا آسیب دیده است. مشکلی که او را حداقل 10 روز دور از میادین نگه می دارد. باشگاه میلان نیز رسما مصدومیت اسپورتیلو را تایید کرد.

به این ترتیب انتظار می رود میرانته، دروازه بان سوم میلان، در روز یکشنبه مقابل بانوی پیر بازی کند. میرانته 40 ساله تنها یک بار برای میلان به میدان رفته که در دقیقه 89 بازی آخر فصل گذشته مقابل هلاس ورونا بود.

آخرین باری که او 90 دقیقه در یک بازی سری آ بازی کرد در آوریل 2021 بود که با پیراهن رم در خارج از خانه برابر تورینو 3-1 شکست خورد.

تئو هرناندز که پنجمین کارت زرد خود را در این فصل در آخرین بازی با جنوا دریافت کرد، نیز دیدار آتی مقابل یوونتوس را از دست خواهد داد.

  ناهید کیانی، نخستین زن ایرانی در تکواندو به مدال طلا دست یافت

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان