• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • علت عجیب طولانی‌ شدن مذاکرات برای تمدید قرارداد بایرن مونیخ با پسر طلایی‌اش جمال موسیالا

علت عجیب طولانی‌ شدن مذاکرات برای تمدید قرارداد بایرن مونیخ با پسر طلایی‌اش جمال موسیالا

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، بایرن مونیخ این روزها از کمتر کسی از میان ستاره‌هایش به اندازه جمال موسیالا رضایت دارد. ستاره جوان و خوش‌تکنیک که چند روز پیش نامش در فهرست نامزدهای جایزه کوپا از طرف فرانس فوتبال اعلام شد و باواریایی‌ها معتقدند در سال‌های آینده از نامزدهای اصلی توپ طلا خواهد بود.

موسیالا در حال حاضر سه سال دیگر با بایرن قرارداد دارد و تا تابستان 2026 بازیکن این تیم است. ولی مدیران باشگاه باواریایی به این راضی نیستند و قصد دارند موسیالا را به یکی از اسطوره‌های باشگاه تبدیل کنند. به همین خاطر است که از مدتی پیش مذاکره برای تمدید قرارداد جمال آغاز شده است.

اما مذاکرات بین موسیالا و باشگاه طولانی شده و این به نگرانی‌هایی دامن زده است. روزنامه بیلد می‌گوید شروع مذاکرات بین موسیالا و بایرن به زمانی برمی‌گردد که حسن صالح حمیدزیچ مدیریت ورزشی را بر عهده داشت.

گزارش جنجالی بیلد مدعی است علت اصلی در طولانی‌شدن مذاکرات تمدید قرارداد بین بایرن و جمال موسیالا شخص حمیدزیچ بوده و او در واقع در روند مذاکره کارشکنی کرده است.

حالا که دیگر از صالح حمیدزیچ خبری در دفتر باشگاه نیست به ادعای بیلد مذاکره بین بایرن و موسیالا دوباره آغاز شده و پیشرفت خوبی داشته است. در حال حاضر تنها موضوعی که موسیالا روی آن اصرار دارد افزایش دستمزد است.

ستاره 20 ساله بایرن مونیخ نسبت به گران‌ترین ستاره‌های این تیم دستمزد کمی دریافت می‌کند و امیدوار است در صورت امضا کردن تمدید قراردادش به جمع ستاره‌هایی اضافه شود که دستمزد قابل توجهی از بایرن می‌گیرند.

  یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن مونیخ: فعالیت‌هایمان در نقل و انتقالات ژانویه دشوار است

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان