• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • دلیل علاقه بازیکنان بایرن به توماس توخل

دلیل علاقه بازیکنان بایرن به توماس توخل

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، توخل در شرایط خوبی به بایرن مونیخ ملحق نشد و بسیاری معتقد بودند که بازیکنان این تیم مخالف حضور او روی نیمکت هستند.

برکناری غیرمنتظره یولیان ناگلزمان باعث شد که انتقادهای بسیاری از این مربی در همان ابتدای کارش در آلیانز آرنا مطرح شود و انتظارات از او بالا برود اما حالا به نظر می‌رسد که شرایط بهتر شده است.

سانه در گفتگو با روزنامه آلمانی بیلد درباره توخل اظهار داشت: «پیش از پیوستن بایرن حرف‌های زیادی درباره توخل شنیده بودم. تونی رودیگر و ایلکای گوندوگان همیشه از او صحبت و تعریف می‌کردند. کنجکاو بودم بدانم که شرایط برای ما چطور خواهد بود. حالا منظور آن‌ها را متوجه شدم.

توخل بسیار در کارش جدی است و فرصتی به شانس و تقدیر نمی‌دهد. او در بازه زمانی سختی هدایت بایرن را برعهده گرفت، زمانی که شرایط برای ما خوب نبود. من اطمینان دارم که ما با او در مسیر درستی قرار داریم و او بهترین مربی ممکن برای بایرن است.

من همیشه با توخل صحبت می‌کنم. او احساس بسیار خوبی به من می‌دهد و باعث می‌شود که احساس کنم خیلی به من اعتماد دارد. خودم می‌دانم که می‌توانستم فصل گذشته بیشتر گل بزنم و تردیدی در این باره نیست و این بار بیشتر تلاش خواهم کرد.»

  دفاع توماس مولر، ستاره آلمانی بایرن مونیخ، از سیاست این باشگاه در نقل و انتقالات تابستانی

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان