• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • دلیل عدم انتقال فلورنتینو لوئیس، هافبک 24 ساله بنفیکا به بارسلونا

دلیل عدم انتقال فلورنتینو لوئیس، هافبک 24 ساله بنفیکا به بارسلونا

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، بازار انتقالات تابستانی گذشته سرگیجه‌آور بود و باشگاه بارسلونا به خاطر محدودیت دستمزد و بازی جوانمردانه مالی نتوانست در جذب برخی گزینه‌های خود موفق عمل کند. اکنون مشخص شده یکی از این بازیکنان، فلورنتینو لوئیس بود. هافبک دفاعی جوان باشگاه بنفیکا که تا 2027 با این باشگاه قرارداد دارد.

این را برونو کاروالیو، ایجنت این بازیکن، در اظهاراتی به رسانه آبولا فاش کرد و در آن اطمینان داد که به دلیل مشکلات فرپلی مالی باشگاه، ارائه پیشنهاد 40 میلیونی برای بارسلونا دشوار بود.

کاروالیو گفت: «من نمی‌توانم کتمان کنم که بارسا یکی از باشگاه‌هایی بود که در تابستان به دنبال فلورنتینو بود. صحبت‌های زیادی در مورد او با بارسا و چند تیم لیگ برتری شد، اما بنفیکا تصمیم گرفت سال‌های بیشتری را با او ادامه دهد و او را غیرقابل انتقال دانست. باشگاه 40 میلیون یورو برای او می‌خواست. در سال‌های اخیر، فلورنتینو در رقابت‌های اروپایی بازی کرده، به بازی‌های بزرگ عادت دارد و ادامه حضور در لیگ قهرمانان با تیم‌های مطرح اروپا، همیشه رویای او خواهد بود.»

این بازیکن پرتغالی در سن 24 سالگی تقریبا 100 بازی برای بنفیکا انجام داده و در این فصل 13 بار برای سرخپوشان به میدان رفته است. فلورنتینو در لیگ قهرمانان اروپا ولی بازیکن ثابت نبوده و تنها 20 دقیقه مقابل رئال سوسیداد بازی کرده است.

  پرواز مستقیم تیم ملی فوتبال ایران از کیش به بحرین

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان