• Home
  • >
  • ویدئوهای شما
  • >
  • ویدئو کلیپ اعتراضی «کف خیابون» از سینا ممتحن، هنرمند ایرانی ساکن کانادا منتشر شد

ویدئو کلیپ اعتراضی «کف خیابون» از سینا ممتحن، هنرمند ایرانی ساکن کانادا منتشر شد

پیام جوان: نماهنگ ترانه‌ اجتماعی «کف خیابون»، اثر جدید سینا ممتحن، خواننده، نوازنده، ‌و آهنگ‌ساز ساکن کانادا، اخیراً در فضای مجازی منتشر شده است.

آقای ممتحن از هنرمندانی است که در ماه‌های اخیر از اعتراضات سراسری در ایران حمایت کرده است.

او در این ارتباط، با انتشار پیام‌های دیداری و‌ شنیداری، ترانه، یا موزیک ویدئو در حساب کابری خود در شبکه‌های اجتماعی، ضمن اعتراض به سرکوب خشونت‌آمیز معترضان توسط جمهوری اسلامی، همبستگی خود را با جنبش آزادی‌خواهی ایرانیان اعلام کرده است.

این هنرمند ایرانی ساکن تورنتو در گفتگو با صدای آمریکا درباره این قطعه موسیقایی اعتراضی توضیحاتی داده است.

به گفته سینا ممتحن، «این روزها در فضای سیاسی و مجازی ایران شاهد تشتت وحشتناکی در جبهه مبارزه هستیم که هیچ کسی را غیر از جمهوری اسلامی خوشحال نمی‌کند.»

این هنرمند افزود: هدفش از ساخت «کف خیابون» این بود که بگوید او نیز در مبارزه برای رسیدن به ایرانی رنگارنگ، با تمامی افرادی که برای گذر از «شب سیاه و کثیف جمهوری اسلامی» زحمت می‌کشند، همراه است.

سینا ممتحن می‌گوید که شرایط ماه‌های اخیر نشان داد که مردم هیچ حامی و پشتیبانی ندارند و فقط باید به خود متکی باشند، دست‌های یکدیگر را بگیرند تا از این دوران سخت عبور کنیم.

او می‌افزاید که زمان پایان دادن به زجر، درد، رنج، و فلاکتی است که جمهوری اسلامی در بیش از چهار دهه بر ایران تحمیل کرده است.

آقای ممتحن با نقل قولی از بزرگان ادب فارسی می‌گوید: «به جز مهر، به جز عشق، دگر بذر نکاریم.»

به گفته سینا ممتحن، موسیقی کف خیابون با الهام از سبک راک دهه هفتاد میلادی ساخته شده است. موسیقی، ترانه، میکس، و آواز از سینا ممتحن است، و مکس سنیت، آندره پیرجوج، و مهرزاد وحدت در تولید این اثر اعتراضی مشارکت داشتند.

  رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان: رئیس‌جمهوری آمریکا نباید به عربستان سفر و با محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی، دیدار کند

وی در پایان می‌گوید که‌ این فصل سیاه تاریخ چند هزار ساله ایران در کف خیابون به پایان می‌رسد و مردم باید در کنار هم ایران را از جمهوری اسلامی پس بگیرند.

این هنرمند با ابراز امیدواری از اینکه خون جوانان ریخته شده در این اعتراضات به ثمر برسد، آرزوی ایرانی متکثر، آباد و آزاد را دارد.

سینا ممتحن کف خیابون را به تمامی مبارزین راه آزادی تقدیم می‌کند، تا نور امید را در دل‌ها روشن نگاه دارد و پیامی باشد برای همبستگی و ایستادگی تا پایان دادن به جمهوری اسلامی.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sina Mthn (@oceanicsina)

وی در توضیحات این پست اینستاگرامی نوشته:

‎تقدیم به مبارزین راه آزادی. امیدوارم این هدیه نور امید رو در دلهای ما روشن نگه داره و پیامی باشه برای همبستگی و ایستادگی تا پایان دادن به جمهوری کثیف اسلامی.
‎با تشکر از آندره پیرجویچ, مکس سنیت و مهرزاد وحدت عزیزم برای همکاریشون برای به ثمر رسوندن این اثر.

‎کف خیابون:
‎موسیقی،آواز،شعر،میکس:سینا ممتحن
‎درامز:مکس سنیت
‎مسترینگ: آندره پیرجوج
‎ودیو: مهرزاد وحدت

On the Street
Sina Momtahan: Music, Vocals, Lyrics, Production
Max Senitt: Drums
Andrej Pirjevec: Mastering
DOP: Meru

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان