• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • کنار رفتن آنتونیو کونته از فهرست گزینه‌های جانشینی اوله گنار سولسشر

کنار رفتن آنتونیو کونته از فهرست گزینه‌های جانشینی اوله گنار سولسشر

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، نتایج ضعیف یونایتد در هفته های اخیر باعث بروز شایعات فراوانی در مورد آینده اوله گنار سولسشر و احتمال برکناری او شده است. در این چند روز از آنتونیو کونته به عنوان جدی ترین گزینه حضور روی نیمکت یونایتد یاد شده و البته سه سال قبل نیز همین شرایط برای او رقم خورده است.

شیاطین سرخ برای اولین بار در سال 2018 با این سرمربی ایتالیایی در ارتباط بوده و برای توافق با آنتونیو کونته وارد عمل شدند، اما هیئت مدیره یونایتد در نهایت تصمیم گرفت اوله گونار سولسشر را جایگزین ژوزه مورینیو کند و مذاکرات با کونته بی نتیجه ماند.

طبق گزارش دیلی‌استار، کونته شخصاً به هدایت منچستریونایتد راغب بود البته تا زمانی که مدیران باشگاه به او قول ساخت تیمی را بدهند که بتواند برای رسیدن به لیگ قهرمانان بجنگد. منچستری‌ها تا این بخش از قضیه با سرمربی ایتالیایی مشکلی نداشتند، اما زمانی که از حقوق درخواستی او مطلع شدند نسبت به استخدام او سرد شدند و حالا به گزینه‌های دیگری فکر می‌کنند.

اینطور که پیداست کونته از مالکان آمریکایی من‌یونایتد 21 میلیون یورو در سال حقوق خواسته آنهم با قراردادی که تا سال 2025 اعتبار داشته باشد. علاوه بر این، او شرط کرده که تمام دستیارانش را با خودش به اولدترافورد ببرد که به این ترتیب هزینه‌های باشگاه برای تغییر کادر فنی را دوچندان خواهد کرد. از این رو با وجود آزاد بودنش پس از فسخ قرارداد با اینتر در پایان فصل گذشته، استخدام کونته برای منچستری‌ها غیرمنطقی جلوه می‌‌کند.

دستمزدی که کونته از منچستری‌ها درخواست کرده معادل دستمزدی است که باشگاه لیورپول در حال حاضر به سرمربی آلمانی خود یورگن کلوپ می‌پردازد. کلوپ در حال حاضر پس از دیه‌گو سیمئونه (سرمربی اتلتیکومادرید) و پپ گواردیولا (سرمربی منچسترسیتی) سومین سرمربی پردرآمد دنیای فوتبال است.

  تغییرات در لیست اعضای تیم ملی پس از حضور کی‌روش

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان