• Home
  • >
  • ویدئوهای شما
  • >
  • ارتش اسرائیل تصاویر دوربین‌های مداربسته از انتقال گروگان‌های اسرائیلی به بیمارستان شفا را منتشر کرد

ارتش اسرائیل تصاویر دوربین‌های مداربسته از انتقال گروگان‌های اسرائیلی به بیمارستان شفا را منتشر کرد

پیام جوان: ارتش اسرائیل برخی تصاویر ضبط‌شده توسط دوربین‌های مداربسته بیمارستان شفا در روز حمله تروریستی حماس به جنوب غزه را منتشر کرد.

به نقل از صدای آمریکا، در یکی از ویدیوهایی که ارتش اسرائیل روز یکشنبه ۲۸ آبان منتشر کرد، شماری از نیروهای گروه حماس چند نفر را، که به نظر می‌رسد گروگان‌های اسرائیلی باشند، به زور به درون بیمارستان شفا، بزرگترین بیمارستان نوار غزه، منتقل می‌کنند.

در یک ویدیوی دیگر چند نفر در حال انتقال فردی زخمی به درون یکی از اتاق‌های این بیمارستان دیده می‌شوند.

ارتش اسرائیل همچنین عکس‌هایی را نیز منتشر کرده است که در آنها خودروهای نظامی در محوطه بیمارستان و نیز حضور شبه‌نظامیان در راهروهای داخلی بیمارستان کاملا مشهود است.

در بیانیه‌ای که ارتش اسرائیل به همراه این ویدیو منتشر کرده آمده است که با توجه به اطلاعاتی موجود، گروگان‌های دیگری نیز در مقاطع زمانی مختلف در بیمارستان بوده‌اند.

در شرح این ویدئو آمده است که تروریست‌های حماس در جریان حمله تروریستی ۱۵ مهر یک شهروند نپالی و یک شهروند تایلندی را به بیمارستان شفا منتقل کرده‌اند.

علاوه بر این، خودروهای نظامی که در جریان حمله تروریستی ۱۵ مهر از اسرائیل آورده شده بودند، در محوطه بیمارستان شفا قابل مشاهده است.

به گفته ارتش اسرائیل این یافته‌ها ثابت می‌کند که حماس در روز حمله تروریستی به اسرائیل از بیمارستان شفا به عنوان یک «پایگاه تروریستی» استفاده کرده است.

روز یکشنبه ارتش اسرائیل همچنین ویدئویی را از تونل حفر شده توسط شبه‌نظامیان فلسطینی در زیر بیمارستان شفا منتشر کرد.

حماس ضمن اذعان به این که شبکه‌ای از صدها کیلومتر از تونل‌ها، پناهگاه‌ها، و چاه‌های دسترسی مخفی به شبکه زیرزمینی در سراسر نوار غزه دارد، وجود این تونل‌ها در زیرساخت‌های غیرنظامی مانند بیمارستان ها را رد کرده است.

  The Energy 202: Trump administration heeds oil and gas industry calls to remove protections for beetle

ارتش اسرائیل در به‌روزرسانی عملیات در بیمارستان شفا اعلام کرد که مهندسانش تونلی در عمق ۱۰ متری را کشف کرده‌اند که به طول ۵۵ متر تا یک در ضد انفجار امتداد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان