• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • مصدومیت ستاره بارسلونا در دیدار برابر شاختار

مصدومیت ستاره بارسلونا در دیدار برابر شاختار

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، بارسلونا شب گذشته در هامبورگ اولین بازی از دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان را در عین ناباوری به شاختار باخت.

تنها پنج دقیقه به پایان نیمه نخست باقی مانده بود که شاختار به گل رسید و بارسا نتوانست تا پایان بازی پاسخ این گل را بدهد. خبر بدتر برای بارسا اینکه رونالد آرائوخو در این بازی مصدوم شد.

ستاره اروگوئه‌ای به دلیل شکل بازی خطرناک شاختار و اینکه بارسا هم به نفوذهای او روی ضربات ایستاگاهی نیاز داشت، با وجود مشکل عضلانی تا پایان در زمین ماند در حالی که مشخص بود درد دارد.

طبق ادعای مارکا، آرائوخو از ناحیه عضله ران پای چپ مشکل پیدا کرده، اما این مشکل خیلی هم جدی نیست که باعث دوری چند هفته‌ای او شود. او که چندی پیش با مصدومیتی تقریبا طولانی روبرو شده بود، قرار است فردا تحت نظر پزشکان قرار بگیرد و پس از آزمایشات دقیق مشخص می‌شود که در بازی یکشنبه برابر آلاوس می‌تواند به میدان برود یا خیر.
ژاوی قصد ندارد دیگر روی هیچ بازیکن مصدومی ریسک کند و اگر آرائوخو برای بازی یکشنبه در فرم 100 درصدی نباشد، استراحت خواهد کرد. در بارسلونا فعلا فرانکی دی‌یونگ و سرخی روبرتو شرایط بازی ندارند.

  فران تورس: خوشحالم هواداران از بازی من راضی بودند

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان