• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • مصدومیت الکس ساندرو، مدافع تیم یوونتوس، در تمرینات چهارشنبه تیمش

مصدومیت الکس ساندرو، مدافع تیم یوونتوس، در تمرینات چهارشنبه تیمش

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، این بازیکن ۳۲ ساله که وارد آخرین سال قراردادش در تورین شده است، در دو بازی ابتدایی بیانکونری در این فصل
۹۰ دقیقه کامل فیکس بازی کرد اما در پیروزی های تیم مقابل امپولی و لاتزیو روی نیمکت نشست.

الکس ساندرو ثابت کرده است که گزینه قابل اعتمادی برای ماسیمیلیانو آلگری است و فصل گذشته به طور منظم بازی کرد و در مجموع ۳۷ مسابقه بیش از ۲۶۰۰ دقیقه بازی کرد. شایعاتی در تابستان مبنی بر امکان جدایی او از تیم وجود داشت، اما در نهایت انتقالی شکل نگرفت و او در تیم باقی ماند.

امروز باشگاه اعلام کرد که الکس ساندرو پس از آسیب دیدگی در جلسه تمرین دیروز، یک سری آزمایشات پزشکی برای ارزیابی میزان مصدومیتش گذرانده است و گویا دچار آسیب دیدگی متوسط از ناحیه همسترینگ چپ شده است که احتمالا باعث خواهد شد تا شش هفته از مسابقات دور بماند. او ۱۵ روز دیگر مورد ارزیابی مجدد قرار خواهد گرفت.

این بازیکن ۳۲ ساله فصل گذشته هم بازی های معدودی را به دلیل مصدومیت همسترینگ از دست داد اما پس از ریکاوری موفق شد به طور منظم بازی کند.

یوونتوس تا اینجای کار در لیگ ایتالیا سه برد و یک تساوی را بدست آورده است و در همین ابتدای کار دو امتیاز از رقیب اصلی، اینتر میلان، عقب افتاده است و چنین مصدومیت هایی می تواند آنها را در کورس قهرمانی سری آ، عقب بیاندازند.

  تصمیم یووه برای دریافت دست کم ۸۰ میلیون یورو برای تراز کردن حساب‌هایش

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان