تالار میزبان مراسم تجلیل از پزشکان آملی پلمپ شد

پیام جوان: پس از حضور دکتر فاطمه رجایی‌راد، جراح دهان، فک، و صورت بدون حجاب اجباری، در مراسم تجلیل از پزشکان نمونه در آمل، تالاری که این مراسم در آن برگزار شده بود تحت دستور دادستانی شهرستان محمودآباد پلمب شده است.

به نقل از صدای آمریکا، این تصمیم علاوه بر اینکه به لغو پروانه طبابت دکتر رجایی‌راد انجامیده، منجر به اخراج چند مدیر حوزه بهداشت و درمان شهرستان آمل شده است. برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی نیز به دلیل عدم واکنش به حضور بدون حجاب دکتر رجایی‌راد مورد انتقاد قرار گرفته و به هیأت تخلفات اداری اعزام شده‌اند.

این اقدامات به همراه سلب عضویت دکتر رجایی‌راد در هیأت علمی و ممانعت از حضور او در دانشگاه، نشان از پیامدهای جدی حاصل از این حادثه دارد. در پی این اتفاق، دکتر رجایی‌راد در ویدئویی پوزش خواسته و از تمام افرادی که ممکن است به دلیل حضور بدون حجاب او احساس ناراحتی کرده باشند، عذرخواهی کرده است.

مشخص نیست که آیا دکتر رجایی‌راد برای پخش این ویدیو تخت فشار قرار داشته یا نه. اما صدا و سیمای جمهوری اسلامی طی بیش از چهار دهه گذشته بارها ویدیوهایی از اعترافات اجباری افراد مختلف را پخش کرده است.

 

  نان گران‌تر نمی‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان