• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • چراغ سبز دوباره برناردو سیلوا به بارسلونا

چراغ سبز دوباره برناردو سیلوا به بارسلونا

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، برناردو سیلوا هرگز تمایل خود را برای بازی در بارسا پنهان نکرده است. در نقل و انتقالات اخیر، نام او همیشه در فهرست بارسا بوده، اما قیمت بالای او و اقتصاد آسیب دیده بارسا همیشه مانع انتقال شده است.

بازیکن پرتغالی در آخرین مصاحبه خود با “ESPN” بار دیگر به بارسا اشاره کرد: «بازیکنی که همیشه تحسینش کرده‌ام، اینیستاست. من عاشق سبک بازی او بودم چرا که به بازی‌های بارسلونا ریتم مناسبی می‌داد.»

ستاره پرتغالی در سال های اخیر درخواست جدایی از سیتی را داشته اما هرگز باشگاهش را تحت فشار نگذاشته است. او یک فوتبالیست بسیار حرفه‌ای است و پپ گواردیولا همیشه از او به عنوان یک بازیکن مفید برای تیم یاد کرده است.

ژاوی هرناندز نیز او را به عنوان بازیکنی ایده‌آل برای پیشرفت تیمش می‌بیند و باید دید در آینده چه اتفاقی می‌افتد زیرا قرارداد او در سال 2026 به پایان می‌رسد.

به احتمال بسیار زیاد تابستان آینده آخرین بار خواهد‌بود که سیتی می‌تواند مانع جدایی او شود، هرچند گواردیولا همیشه به صراحت گفته است که بازیکنی را به زور حفظ نخواهد کرد. رقم انتقال برناردو بیش از 60 میلیون یورو است و عملاً بارسا با شرایط مالی فعلی تابستان بعد هم شانس زیادی برای خرید او نخواهد داشت مگر انتقال قرضی با بند خرید اجباری برای 2025 باشد.

  ارسال پیشنهاد 32 میلیون یورویی بارسلونا برای جذب رابرت لواندوفسکی به بایرن مونیخ

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان