• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • وضعیت بحرانی خط میانی پی اس جی برای بازی امشب مقابل دورتموند

وضعیت بحرانی خط میانی پی اس جی برای بازی امشب مقابل دورتموند

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، این روزها شانس به لوئیس انریکه، مربی پی اس جی، لبخند نمی‌زند. پاری سن ژرمن بدترین شروع خود در لیگ یک فرانسه از زمان ورود گروه سرمایه گذاری قطر به این باشگاه، با 8 امتیاز از 15 امتیاز ممکن تجربه کرده و امشب در حالی میزبان دورتموند در لیگ قهرمانان است که اوگارته را احتمالا در اختیار نخواهد داشت.

امسال به نظر می‌رسید که همه چیز تغییر کرده است و آنها مانوئل اوگارته را برای تقویت خط میانی با 60 میلیون یورو خریدند تا جهشی از نظر کیفی به خط هافبک، نقطه ضعف اصلی تیم در سال‌های قبل، بدهند.

طبق ادعای منابع فرانسوی، حضور ستاره اروگوئه‌ای که در بازی‌های اخیر خوش درخشیده، تا ساعاتی قبل از بازی برابر دورتموند در هاله‌ای از ابهام خواهد بود. همه اینها را باید به جدایی مارکو وراتی و یولیان دراکسلر که راهی فوتبال قطر شدند، اضافه کرد و اینکه فابیان روئیز هم در فیفا دی با تیم ملی اسپانیا از ناحیه ران آسیب دید. مشکلی که اجازه حضور او در بازی مقابل نیس را نداد.
روی کاغذ، اگر اوگارته نتواند بازی کند، هسته اصلی خط میانی پاری سن ژرمن برابر بروسیا دورتموند را دانیلو پریرا، ویتینیا و وارن زائر امری تشکیل خواهند داد: خط هافبکی که از لحاظ کیفی با خط میانی ایده آل پاریسی‌ها فاصله زیادی دارد.

  حضور وینیسیوس در رئال مادرید

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان