• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن، خواستار جدایی زودهنگام از این تیم شد

ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن، خواستار جدایی زودهنگام از این تیم شد

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، لیونل مسی با وجود قهرمانی در جام جهانی 2022 فصل باشگاهی خوبی را پشت سر نمی‌گذارد. شاید گفت این یکی از بدترین فصل‌های لئو در عرضه باشگاهی باشد. او نتوانست نقشی که قهرمانی البی‌سلسته ایفا کرد را در راه موفقیت PSG ایفا کند و این روزها با حواشی بسیاری روبه‌رو است.

پدر لئو چند روز پیش جدایی او در پایان فصل را تایید کرد اما گفته می‌شود او زودتر از این‌ها می‌خواهد پاریس را ترک کند.

سفر غیرمنتظره به عربستان در کوران مسابقات باشگاهی خشم هواداران پاریس از مسی را چندین برابر کرد و باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نیز برخورد قاطعی با این حرکت ستاره خود داشت. گروهی از اولتراهای پاریس نیز با تجمع مقابل باشگاه شعارهای تندی علیه مسی، نیمار و وراتی سر داده و خواهان جدایی آنها از تیم محبوب‌شان شدند.

با توجه به شرایط موجود مسی هیچ تمایلی برای بازی در پارک دو پرنس ندارد؛ جایی که انتظار می‌رود بار دیگر توسط هواداران خشمگین پاریس هو شود. به گفته اکیپ، او گزینه جدایی زودهنگام را بررسی می‌کند؛ چیزی که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن مخالف آن است و باید دید مذاکره طرفین برای این کار به نتیجه‌ای ختم خواهد شد یا خیر.

پاریس بعد از اینکه از چمپیونزلیگ و جام حذفی فرانسه کنار رفت، قهرمانی در لیگ یک فرانسه را تنها بخت خود می‌دید اما این روزها شانس فتح این مسابقات را هم از دست داده تا با این همه ستاره در آستانه پایان فصل بدون جام قرار بگیرد.

  صحبت‌های گلر ایتالیایی پی اس جی در مورد دلیل جدایی خود از میلان

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان