• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • دستمزد سالانه ۲۰ میلیون یورویی یاشوا کیمیش، ستاره بایرن مونیخ و احتمال عدم تمدید قرارداد

دستمزد سالانه ۲۰ میلیون یورویی یاشوا کیمیش، ستاره بایرن مونیخ و احتمال عدم تمدید قرارداد

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، کیمیش یکی از بازیکنان کلیدی بایرن مونیخ در چند فصل اخیر بوده و همیشه نقشی کلیدی را در قهرمانی‌های متوالی این تیم در بوندسلیگا و همچنین موفقیت آنها در لیگ قهرمانان ایفا کرده است.

با این حال، شایعات بسیاری درباره احتمال جدایی او از بایرن در یک سال اخیر به گوش رسیده است که تا به حال عملی نشده است اما شاید این آخرین ماه‌های حضور او در آلیانز آرنا باشد.

این بازیکن تنها بازیکن بایرن است که هیچ مدیر برنامه‌ای ندارد و در طول این مدت هم همیشه خودش مذاکراتش را با باشگاه پیش برده است اما حالا روزنامه ورزشی بیلد خبر داده که او به دنبال پیدا کردن مدیر برنامه است.

قرارداد فعلی این هافبک آلمانی با بایرن در تابستان ۲۰۲۵ به پایان خواهد رسید و او یکی از بازیکنانی است که با دستمزد سالانه ۲۰ میلیون یورو بیشترین دستمزد را از این باشگاه دریافت می‌کند.

مذاکرات برای امضای قرارداد جدید به زودی آغاز خواهد شد اما مدیران بایرن حاضر نیستند که با توجه به عملکرد فعلی کیمیش دستمزد او را افزایش دهند و همین موضوع باعث ناراحتی شدید این بازیکن شده و او را به فکر جدایی انداخته است.

روزنامه ورزشی بیلد تاکید دارد که جستجوی او برای پیدا کردن مدیر برنامه به این معناست که این بازیکن در فکر ترک بایرن و بوندسلیگا و پیوستن به باشگاهی در یکی از لیگ‌های اروپایی دیگر است.

  ژابی آلونسو در صورت ترک بایر لورکوزن در پایان فصل ۲۴-۲۰۲۳ ترجیح می‌دهد به بایرن مونیخ بپیوندد

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان