• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • جذب کوین دی‌بروینه دوم، هدف بارسلونا برای فصل بعد

جذب کوین دی‌بروینه دوم، هدف بارسلونا برای فصل بعد

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، آرتور فرمیرن، پدیده ۱۸ ساله آنتورپ، که با این باشگاه تا سال ۲۰۲۶ قرارداد دارد، یکی از هافبک هایی است که بارسا برای تقویت خود در فصل آینده تحت نظر دارد. به طوری که نام او در ضیافت ناهار مدیران ورزشی دو باشگاه قبل از مسابقه سه شنبه شب مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در مونتجوئیک، مطرح شد.

دکو و مارک اوورمارس، مدیران ورزشی بارسا و آنتورپ، در مورد ظهور و درخشش این بازیکن با استعداد که تنها ۱۸ سال سن دارد صحبت کردند. البته محور صحبت آنها فقط در مورد جنبه های ورزشی بود و صحبتی از پول نشد. آنتورپ جدایی زودهنگام فرمیرن را دور از ذهن نمی داند چون برای او آینده ای درخشان پیش بینی می شود.

در بلژیک حتی می‌گویند آنتورپ روی فرمیرن ۲۰ میلیون یورو قیمت نیز گذاشته است. پس از بازی مارک فن بومل، مربی آنتورپ، نیز به جدایی احتمالی او در تابستان بعد اشاره کرد.

بارسا البته هنوز تصمیمی قطعی نگرفته و قصد دارد در طول فصل بازی های او را زیر نظر بگیرد اما واقعیت این است که کیفیت او به شدت توجه دکو را به خود جلب کرده است.

فرمیرن شب بازی با بارسا تحت تاثیر نمایش خوب آبی و اناری ها قرار گرفت و نتوانست بازی همیشگی خود را انجام دهد ولی بارسلونا بدون توجه به این مسئله، او را در ادامه تحت کنترل خواهد گرفت و اگر او به درخشش ادامه دهد، پیشنهاد رسمی خود را ارائه خواهد کرد.

  دو پیروزی و چهار شکست، نتیجه حضور دختران اسنوکر ایران در مسابقات قهرمانی زیر ۲۱ سال قهرمانی جهان

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان