• Home
  • >
  • اخبار کالیفرنیا
  • >
  • با نزدیک شدن مهلت مالیاتی 17 ماه می: نگاهی به مفاد اصلی قانون طرح نجات آمریکا که بر مودیان مالیاتی تأثیر می گذارد

با نزدیک شدن مهلت مالیاتی 17 ماه می: نگاهی به مفاد اصلی قانون طرح نجات آمریکا که بر مودیان مالیاتی تأثیر می گذارد

اختصاصی پیام جوان – با نزدیک شدن مهلت مالیاتی 17 ماه می برای بیشتر آمریکایی‌ها، سازمان امور مالیاتی تلاش کرد برخی از مفاد اصلی قانون طرح نجات آمریکا را که بر مودیان مالیات تأثیر می گذارد برجسته کند.

بسته کمک 1.8 تریلیون دلاری ویروس کرونا – که شامل 1400 دلار بررسی محرک نیز بود – در اوایل سال جاری توسط کنگره تصویب شد و توسط رئیس جمهور جو بایدن امضا شد.

برخی از این تغییرات به نفع مودیانی است که اظهارنامه 2020 خود را ارائه می دهند، در حالی که برخی دیگر تا سال مالیاتی 2021 اعمال نمی شوند. آنها از جبران بیکاری گرفته تا اعتبارات مالیاتی کودک تأثیر می گذارند.

تغییر در پرونده های سال مالیاتی 2020

برخی از مزایای بیکاری مشمول مالیات نیستند

یکی از عمده ترین تغییرات برگشت پذیر برای سال 2020 که بخشی از بسته امداد COVID-19 بود این است که اکثر خانوارها مجبور نیستند 10200 دلار اول جبران خسارت بیکاری را بپردازند. این فقط برای سال مالیاتی 2020 اعمال می شود و فقط برای پرونده هایی است که درآمد ناخالص تعدیل شده آنها کمتر از 150،000 دلار است.

مالیات دهندگان واجد شرایط در اظهارنامه سال 2020 خود می توانند 2200 دلار اول مزایای بیکاری را از کل غرامت خود کم کنند. بر اساس گزارش سازمان امور مالیاتی، فقط تفاوت در درآمد مشمول مالیات آنها باید لحاظ شود.

آژانس مالیاتی اعلام کرد در مورد یک زوج متاهل که هر دو غرامت بیکاری دریافت کرده اند، هر یک از همسران می توانند 10200 دلار کسر کنند.

برای مالیات دهندگان واجد شرایط که قبلاً مزایای بیکاری خود را ثبت کرده و گزارش کرده اند، سازمان امور مالیاتی به طور خودکار تنظیمات را انجام داده و بازپرداخت می کند.

 

برای انتخاب یک مشاور کابلد در امور مالیاتی، می‌توانید از لیست مشاورین ثبت شده در قسمت دایرکتوری پیام جوان استفاده کنید.

.

بازپرداخت اعتبار مالیات حق بیمه اضافی بیش از حد به حالت تعلیق درآمد

مالیات دهندگانی که بیمه درمانی خود را از طریق بازار فدرال یا ایالتی خریداری کرده اند، به دلیل تعلیق قانون توسط قانون طرح نجات آمریکا، مجبور نیستند پیش پرداخت مازاد اعتبار مالیات حق بیمه (APTC مازاد) را برای سال 2020 گزارش کنند.

سازمان امور مالیاتی ماه گذشته اعلام کرد که مودیان با APTC مازاد برای سال 2020 نیز نیازی به تشکیل پرونده 8962 یا گزارش APTC مازاد ندارند و مبلغ بازپرداخت به طور خودکار به صفر می رسد.

آژانس گفت، هرکسی که قبلاً مالیات خود را ثبت کرده و اعتبار مالیات حق بیمه پیش پرداخت را بازپرداخت کند ، بازپرداخت می شود.

تغییرات سال مالیاتی 2021

به گفته سازمان مالیات، خانواده‌ها حتی اگر درآمد ناچیزی از شغل، تجارت یا منبع دیگر داشته باشند واجد شرایط هستند.

قانون جدید همچنین اعتبار مالیاتی را کاملاً قابل استرداد و امکان دریافت حداکثر نیمی از آن را از ماه ژوئیه تا دسامبر 2021 برای خانواده ها فراهم می کند.

پیش پرداخت ها از طریق بازده 2020 یا 2019 تعیین می شوند ، بسته به نوع موجود. به همین دلیل ، سازمان امور مالیاتی از خانواده ها می خواهد که هرچه زودتر مالیات سال 2020 خود را ثبت کنند ، از جمله افرادی که به طور معمول اظهارنامه ارائه نمی دهند.

برای تحویل سریعتر هرگونه بازپرداخت و پرداخت اعتبار مالیاتی ، مودیان مالی تشویق می شوند که به صورت الکترونیکی اقدام کنند و گزینه سپرده مستقیم را انتخاب کنند.

اعتبار مراقبت از کودک و مراقبت‌های وابسته به آن افزایش می یابد

میزان هزینه های قابل قبول برای کودک و اعتبار مراقبت های وابسته نیز افزایش می یابد و طبق قانون جدید قابل استرداد است – اما فقط برای سال 2021.

امسال افراد واجد شرایط می توانند هزینه های مشخص حداکثر 8000 دلار برای یک کودک واجد شرایط یا 16000 دلار برای دو یا بیشتر افراد تحت تکفل واجد شرایط بپردازند. هر دو مبلغ بیش از دو برابر حد قبلی است.

امسال بالاترین درصد اعتبار هزینه های واجد شرایط نیز تا 50 درصد افزایش می‌یابد. این بدان معناست که حداکثر اعتباری که یک شخص می تواند ادعا کند 4000 دلار برای یک فرد تحت تکفل یا 8000 دلار برای دو نفر بیشتر است.

اعتبار مالیات بر درآمد بی فرزندان گسترش می یابد

تعداد بیشتری از کارگران و زوجین بدون فرزند واجد شرایط دریافت اعتبار مالیات بر درآمد می شوند، که طبق اطلاعات سازمان امور مالیاتی، مزایایی است که می تواند به بسیاری از افراد کم درآمد و متوسط ​​درآمد از جمله خانواده‌ها کمک کند. علاوه بر حداکثر سه برابر شدن اعتبار برای این گروه از مودیان، این کار برای کارگران جوان و سالمندان در دسترس قرار می گیرد..

اعتبار مالیات بر درآمد بدست آمده توسط کارگران واجد شرایط که حداقل 19 سال سن دارند و درآمد ناخالص تعدیل شده آنها کمتر از 27380 دلار است ، قابل مطالبه است.

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.
Loading