• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • حمایت قاطع هواداران نیوکسل از تونالی

حمایت قاطع هواداران نیوکسل از تونالی

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، داویده کینلاتو، خبرنگار گاتزتا دلو اسپورت، در گزارش خود از بازی دیروز نیوکسل-پالاس، به این نکته اشاره کرد که هواداران نیوکاسل درک نمی کنند که واقعاً چه اتفاقی برای ساندرو تونالی افتاده است و محرومیت طولانی مدت او را نیز نمی‌پذیرند.

تونالی درگیر تحقیقات شرط بندی در ایتالیاست و ممکن است آخرین بازی خود در فصل جاری را شنبه برابر پالاس انجام داده باشد. او در دقیقه 69 از روی نیمکت به زمین رفت و مورد تشویق گسترده تماشاگران حاضر در ورزشگاه نیوکسل قرار گرفت.

هافبک ایتالیایی مورد حمایت هواداران نیوکاسل و مربی اش، ادی هاو، قرار گرفت، در حالی که وکلای او در جلسه ای با دادستانی در روز دوشنبه در رم مذاکره خواهند کرد تا مدت محرومیت او از فوتبال مشخص شود.

کینلاتو که برای گزارش بازی روز شنبه در سنت جیمز پارک حاضر شده بود، در گفت‌وگو با هواداران نیوکسل دیدگاهشان در مورد وضعیت تونالی را منعکس کرد.

از نظر او به نظر می رسد که هیچ کس واقعاً متوجه نشده است که چه اتفاقی افتاده و قبول هم ندارند که تونالی باید ماه ها متوقف شود ولی این یک واقعیت است که تونالی قرار است با محرومیت طولانی مدت روبرو شود. هواداران در سنت جیمز پارک همچنان تونالی را تشویق می کردند.

آنها باعث شدند او احساس کند که یکی از اعضای خانواده است و معتقدند که در دوره محرومیت نیز شرایط وی همینطور باقی خواهد ماند.

  مذاکره پرسپولیسی ها با هافبک نساجی

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان