• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • حضور شش تیم برای مسابقات قهرمانی باشگاه‌های جهان مردان در سال 2023 تایید شد

حضور شش تیم برای مسابقات قهرمانی باشگاه‌های جهان مردان در سال 2023 تایید شد

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، بنگلوور هند برای مسابقات قهرمانی باشگاه‌های والیبال مردان جهان آماده می‌شود؛ مسابقاتی صحنه‌ای برای تماشای نمایش والیبال‌هایی فوق‌العاده جذاب خواهد بود. قرار است این تورنمنت از پانزده تا نوزده آذرماه امسال برگزار شود و پروجا خود را آماده می‌کند تا از عنوان قهرمانی در برابر ترکیبی از تیم‌های جهانی دفاع کند، از جمله غول ترکیه‌ای هالک بانک آنکارا، دو تیم برزیلی، ساداکروزیرو و میناس، سانتوری سانبردزژاپن، و تیم میزبان احمدآباد هند.

این دوره جام باشگاه‌های جهان با پیچ و تاب همراه است زیرا دو قهرمان آخرین لیگ قهرمانان اروپا یعنی زاکسا و یاستربسکی ونگل انصراف دادند تا راه را برای ورود پروجا و هالک بانک هموار کنند. برزیلی‌ها با عملکرد خوب در مسابقات قهرمانی آمریکای جنوبی به این رقابت‌ها راه یافتند، سان بردز ژاپن در آسیا درخشید و میزبان یعنی احمدآباد، در لیگ داخلی هند به قهرمانی رسید. این در حالی است که غیبت والیبال ایران در این تورنمنت ناراحت‌کننده است.

همچنین لازم به ذکر است که عدم حضور تیم‌های باشگاهی از کنفدراسیون آفریقا (CAVB) و NORCECA، واقعیتی است که باعث می‌شود مسابقات بدون نمایندگان دو عضو مهم FIVB ناقص برگزار شود.

  ابراز امیدواری گونزالو ایگواین به حضور مسی به لیگ فوتبال آمریکا

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان