• Home
  • >
  • ایران و جهان
  • >
  • برادر سامان پاشایی از احتمال ضربه مغزی برادرش در بازداشت اداره اطلاعات سنندج می‌گوید

برادر سامان پاشایی از احتمال ضربه مغزی برادرش در بازداشت اداره اطلاعات سنندج می‌گوید

پیام جوان: برادر سامان پاشایی، کشتی‌گیری که به‌تازگی از زندان آزاد شده، می‌گوید او احتمالا در بازداشت اداره اطلاعات سنندج دچار «ضربه مغزی» شده است.

به نقل از صدای آمریکا، سردار پاشایی روز پنج‌شنبه ششم مهر در پیام‌رسان «ایکس» نوشت که «از طریق دوستانی که به ملاقات سامان رفته‌اند» متوجه شده که او «علائم سرگیجه، سردرد، و عدم تعادل» دارد.

به گفته سردار پاشایی، سامان در هشتمین روز بازجویی با «احتمال ضربه مغزی» و «بر روی ویلچر به همراه پنج مأمور اطلاعاتی» به بیمارستان سنندج اعزام شده بوده است.

سردار پاشایی تأکید کرده که «مسئولیت هر اتفاقی برای سامان بر عهده اداره اطلاعات سقز و سنندج است.»

برادر این ورزشکار که به طور موقت با وثیقه آزاد شده، افزوده «شهامت مأموران خامنه‌ای چیزی بیش از این نیست که چند نفری مردم بی‌گناه را با چشمان بسته در سلول‌های انفرادی شکنجه کنند.»

او خطاب به نیروهای حکومت جمهوری اسلامی گفته است: «بیرون از زندان هم توان روبه‌رو شدن با مردم را دارید یا باید به صد طریق هویت خود را پنهان کنید؟ ما انتقام این شکنجه‌ها را از شما می‌گیریم. باور کنید.»

سامان پاشایی پس از آزادی با سپردن وثیقه گفته بود «خاک بر سر آن دشمنی که به زندان دل بسته» است.

سردار پاشایی در تیر ماه بازداشت شده بود و به گفته برادرش، پیش از آن اعضای خانواده‌اش از جمله پدر و مادرش «بازداشت و بازخواست» شده بودند.

  ایسنا گزارش داد پاسپورت علی دایی برگردانده شده است

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان