• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • صلاح نه؛ اولویت لیورپول برای تمدید قرارداد کیست؟

صلاح نه؛ اولویت لیورپول برای تمدید قرارداد کیست؟

یکی از مهم ترین بحث هایی که طی ماه های اخیر مطرح شده به مسئله تمدید قرارداد ستاره مصری لیورپول یعنی محمد صلاح با این باشگاه مربوط می‌شود. در این بین شایعات زیادی پیرامون آینده صلاح مطرح شده و گفته می شود که باشگاه هایی نظیر رئال مادرید علاقه مند به جذب این بازیکن هستند.

اگرچه ستاره مصری اخیراً طی مصاحبه ای برای تمدید قرارداد با لیورپول چراغ سبز نشان داد اما هنوز هیچ توافقی برای ماندن او در جمع قرمزهای آنفیلد حاصل نشده است. این در حالی است که قرار داد ستاره مصری با لیورپول در سال 2023 به اتمام می‌رسد و همین موضوع نگرانی هواداران این تیم را در پی داشته است.

از طرف دیگر ویرژیل فن دایک دیگر بازیکنی است که همچون صلاح تا 2023 با لیورپول قرارداد دارد و در همین راستا یورو اسپورت گزارشی در این باره منتشر کرده و مدعی شده که باشگاه انگلیسی اولویت اصلی خود را تمدید قرارداد با ستاره هلندی قرار داده و فعلاً برنامه ریزی خاصی برای انجام مذاکرات با محمد صلاح ندارد؛ موضوعی که می‌تواند به شایعات پیرامون جدایی این بازیکن دامن بزند.

محمد صلاح در دقیقه 67 تا آستانه ثبت هت تریک پیش رفت اما این بار دین هندرسون بود که در مصاف تک به تک موفق‌تر عمل کرد و اجازه نداد منچستریونایتد از حریف خود عقب بیفتد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.
Loading