• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • جدی‌تر شدن شایعات بازگشت داوید دخیا، دروازه‌بان منچستریونایتد به این تیم

جدی‌تر شدن شایعات بازگشت داوید دخیا، دروازه‌بان منچستریونایتد به این تیم

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، دخیا در پایان فصل گذشته و پس از اتمام مهلت قراردادش با منچستریونایتد از سوی مدیران این باشگاه پس از ۱۲ فصل حضور در دروازه این تیم کنار گذاشته شد.

در آن زمان گفته شد که اریک تن‌هاخ از عملکرد این بازیکن در ترکیب تیمش راضی نبوده و از مدیران یونایتد خواسته که آندره اونانا را به خدمت بگیرند، اتفاقی که در نهایت رخ داد و این دروازه‌بان کامرونی از اینتر به این تیم اضافه شد.

اما عملکرد ضعیف و اشتباهات فاحش او در دروازه کار را برایش بسیار دشوار کرد و باعث شد که این انتقادات زیادی از او مطرح و فشارها به حدی زیاد شود که مستقیما روی شرایطش در درون دروازه تاثیر بگذارد.

بسیاری از رسانه‌های انگلیسی در روزهای گذشته مدعی شده بودند که مدیران یونایتد در حال بررسی شرایط برای امضای قرارداد کوتاه مدت و بازگرداندن دخیا به این تیم هستند و حالا گفته شده که او در طول چند روز گذشته در شهر منچستر حضور داشته است و هواداران او را دیده‌اند.

این موضوع به شایعاتی که درباره بازگشت او به یونایتد وجود دارد دامن زده است و به نظر می‌رسد که این اخبار بیشتر از شایعه هستند و دخیا به زودی بار دیگر با پیراهن یونایتد دیده خواهد شد.

  بنجامین پاوارد در شرف انتقال به اینتر

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان