• Home
  • >
  • اقتصادی
  • >
  • حمایت رابرت کیوساکی از پیش‌‌بینی‌‌ای بسیار خوش‌بینانه درباره قیمت بیت‌ کوین

حمایت رابرت کیوساکی از پیش‌‌بینی‌‌ای بسیار خوش‌بینانه درباره قیمت بیت‌ کوین

پیام جوان: به گزارش تجارت‌نیوز، در چرخشی غیرمنتظره، رابرت کیوساکی، نویسنده مشهور کتاب پرفروش «پدر پولدار، پدر بی‌پول» از پیش‌ بینی‌ ای بسیار خوش‌بینانه درباره قیمت بیت‌ کوین حمایت کرده است. حمایت کیوساکی در بحبوحه نگرانی‌های فزاینده از یک «فروپاشی همه‌جانبه» و توصیه‌هایی برای سرمایه‌گذاران جهت جستجوی دارایی‌های پناهگاه امن صورت می‌گیرد.

یک پیش بینی که احتمالات عجیبی را در نظر می‌گیرد. اخیرا این پیش بینی موجب توجه خیلی از فعالان و تحلیل‌گران بازار ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین قرار گرفته است. در محتوای این گزارش به بررسی این پیش بینی می‌پردازیم.

پیش‌ بینی خاصی که کیوساکی با آن موافق است، از کتی وود، مدیرعامل ARK Invest، شرکتی که چندین صندوق قابل معامله در بورس (ETF) را مدیریت می‌کند، نشأت می‌گیرد. وود پیش‌تر اعتقاد خود را مبنی بر اینکه بیت‌ کوین می‌تواند به قیمت خیره‌کننده ۲.۳ میلیون دلار برای هر واحد برسد، بیان کرده بود. کیوساکی اخیراً پیش‌ بینی وود را در پلتفرم رسانه اجتماعی خود به اشتراک گذاشته و موافقت خود را با این چشم‌انداز بسیار صعودی ابراز کرده است.

فراتر از صرفاً تأیید پیش‌ بینی، کیوساکی از وود به خاطر «شجاعت برای اشتباه کردن و یادگیری» از آن‌ها تمجید کرد. او استدلال می‌کند که موفق‌ترین و راضی‌ترین افراد در زندگی کسانی هستند که اشتباهات را به عنوان فرصتی برای رشد در آغوش می‌گیرند. کیوساکی با انتقاد از سیستم‌های آموزشی سنتی که آن‌ها را در مقایسه با تجربه دنیای واقعی ناکافی می‌داند، گامی فراتر برمی‌دارد.

کیوساکی بیان کرد: «مدارس تنها مکان روی زمین هستند که در آن‌ها افراد باهوش کسانی هستند که هرگز اشتباه نمی‌کنند.» او هواداران خود را تشویق می‌کند که «با خطر زندگی کنند» و در بازار بیت‌ کوین، اولین و برجسته‌ترین ارز دیجیتال، سرمایه‌گذاری کنند. کیوساکی می‌گوید: «مهم نیست که آیا وود درست می‌گوید یا غلط، شما با هر اشتباه تحصیل‌کرده‌تر، باهوش‌تر و خردمندتر خواهید شد.»

  میزان سود ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱

لازم به ذکر است که هدف قیمتی ۲.۳ میلیون دلاری وود برای بیت‌ کوین در اواخر فوریه ۲۰۲۴ تعیین شد. این بازه زمانی با دوره کمی قبل از رسیدن بیت‌ کوین به بالاترین رکورد قیمتی خود همزمان است. پیش‌بینی وود اساساً حاکی از افزایش بالقوه قیمت بیش از ۳۶۰۰ درصد نسبت به ارزش بیت‌ کوین در آن زمان است.

این چشم‌انداز صعودی کاملاً در تضاد با پیش‌ بینی‌ های قبلی کیوساکی در مورد قیمت بیت‌ کوین قرار دارد. خوش‌بینانه‌ترین پیش‌ بینی کیوساکی، رسیدن بیت‌ کوین به قیمت ۳۰۰۰۰۰ دلار برای هر واحد را متصور می‌شد. حتی پیش‌ بینی اولیه او در صورت وقوع فروپاشی اقتصادی، قیمت بیت کوین را ۱ میلیون دلار تعیین کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان