• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • کار دشوار رئال در غیاب ادواردو کاماوینگا و وینیسیوس

کار دشوار رئال در غیاب ادواردو کاماوینگا و وینیسیوس

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، رئال مادرید در این فیفا دی بسیار بدشانس بوده و تا همین جا دو بازیکن مهم و تاثیرگذارش را از دست داده است. ابتدا ادواردو کاماوینگا بود که در تمرین فرانسه با خطای دمبله مصدوم شد و باید هشت تا 10 هفته دور از میادین بماند و سپس وینیسیوس در بازی برابر کلمبیا دچار مشکل عضلانی شد و قطعا تا پایان سال 2023 نمی تواند رئال را همراهی کند.

به این ترتیب رئال تا اینجای فصل در هر پست حداقل یک بازیکن بزرگ خود را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد. تیبو کورتوا در دروازه، ادر میلیتائو در دفاع، کاماوینگا در خط میانی و وینیسیوس در فاز تهاجمی.

رئال مادرید تا پایان سال این بازی‌ها را پیش‌رو خواهد داشت: برابر کادیز در زمین حریف، ناپولی در خانه، گرانادا در خانه، بتیس در زمین حریف، یونیون در زمین حریف، ویارئال در خانه و آلاوس در زمین حریف. به اینها یک بازی در دور یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری را نیز باید اضافه کرد که فعلا حریف رئال در آن مشخص نشده است.

همچنین رئال مادرید در دهم ژانویه نیز باید در نیمه نهایی سوپرجام اسپانیا برابر اتلتیکو قرار بگیرد و غیبت کاماوینگا در این بازی قطعی است و باید دید وضعیت وینیسیوس چطور خواهد شد. در روزهای پیش‌رو همچنان احتمال مصدومیت‌های جدید در رئال نیز وجود دارد.

  تمسخر تونی کروس هافبک رئال، به شکل برگزاری سوپرکاپ

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان