• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • تصمیم رئال برای جذب کپا آریسابالاگا به صورت دائمی

تصمیم رئال برای جذب کپا آریسابالاگا به صورت دائمی

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، مصدومیت تیبو کورتوا در فاصله دو روز تا شروع فصل جدید رقابت‌های لالیگا باعث شد که مدیران این باشگاه کپا را به صورت قرضی از چلسی به خدمت بگیرند.

این بازیکن تا به حال عملکرد خوبی در دروازه رئال داشته و توانسته رضایت مدیران و کادر فنی این تیم را به دست آورد و حالا آنها به این فکر هستند که قرارداد او را در پایان فصل دائمی کنند تا دیگر به چلسی برنگردد و در سانتیاگو برنابئو ماندگار شود.

روزنامه سان با انتشار این خبر مدعی شده است که رئال مادرید تنها حاضر به پرداختی مبلغی در حدود 22 میلیون یورو برای دائمی کردن قرارداد این بازیکن است که شاید مورد قبول باشگاه چلسی قرار نگیرد.

آنها پیش از این 82 میلیون یورو برای به خدمت گرفتن این بازیکن اسپانیایی به اتلتیک بیلبائو پرداخت کرده بودند و به همین دلیل چنین تفاوت قیمتی ضرر هنگفتی را برای آنها به همراه خواهد داشت.

اما اگر چلسی حاضر به قبول این پیشنهاد نشود، رئال مادرید آماده است تا پیشنهاد معاوضه آندری لونین به علاوه این مبلغ را به آنها ارائه کند که پیشنهاد خوبی به نظر می‌رسد و این احتمال وجود دارد که توجه مدیران این باشگاه لندنی را هم جلب کند.

این بازیکن 24 ساله در سال 2018 به رئال مادرید پیوست و تا به حال 19 بازی برای این تیم انجام داده و به صورت قرضی در سه تیم لگانس، وایادولید و اویدو هم توپ زده است.

  هم تیمی سابق سردار آزمون در تیم روبین کازان روسیه: سردار توانایی بازی در تیم بایرن مونیخ آلمان را هم دارد

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان