• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • وام 375 میلیون یورویی رئال مادرید برای تکمیل کار ورزشگاه برنابئوی جدید

وام 375 میلیون یورویی رئال مادرید برای تکمیل کار ورزشگاه برنابئوی جدید

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، مدیران رئال مادرید در تاریخ 11 نوامبر حساب‌های فصل گذشته و بودجه این فصل باشگاه را ارائه و به تصویب اعضای کمیته خواهند رساند.

علاوه بر این، انتصاب خوزه مارتینز پیری به عنوان رئیس افتخاری، نامگذاری رئال مادرید سیتی با نام فلورنتینو پرز و همچنین حمایت اعضای رسمی از درخواست وام جدید برای اصلاحات سانتیاگو برنابئو در دستور کار قرار خواهد گرفت.

این سومین قرضی است که هیئت مدیره رئال مادرید برای اتمام بازسازی برنابئو درخواست می‌کند. اولین وام 575 میلیون یورویی به فراهم کردن تمام زیرساخت های لازم برای بازسازی ورزشگاه اختصاص یافت.

دومین وام 225 میلیون یورویی بود و به سیستم جدید برای حفظ و نگهداری چمن ورزشگاه اختصاص یافت. یک سیستم مدرن که رئال مادرید به آن می‌بالد.

برنابئو در مرحله تکمیل کار است و برای اصلاحات نهایی پارکینگ، بهبود فضای داخلی، هزینه های اضافی ناشی از تورم و پایان خط اعتباری ICO یک وام 375 میلیون یورویی دیگر با بهره 4.7 درصد برای 30 سال درخواست خواهد شد.

رئال مادرید به واسطه قرارداد بیست ساله 360 میلیون یورویی با شرکت‌های سیکس استریت و لجندز، درآمدزایی خود از ورزشگاه را تضمین کرده است.

  اولین حضور دروازه بان تیم ملی ایران در فوتبال پرتغال

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان