• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • برنامه باشگاه رئال برای جشن خداحافظی ستاره کروات این تیم

برنامه باشگاه رئال برای جشن خداحافظی ستاره کروات این تیم

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، مودریچ یکی از مهره‌های کلیدی رئال مادرید در چند سال اخیر بوده و حضور او و تونی کروس در خط میانی این تیم یکی از دلایل موفقیت آنها در لیگ قهرمانان و لالیگا بوده است.

حضور نسل جوان و جدید بازیکنان در رئال مادرید باعث شده که این فصل فرصت زیادی به این ستاره کروات برای بازی در ترکیب رئال مادرید نرسد و او از 9 دیداری که در لالیگا برگزار شده تنها در سه بازی در ترکیب اصلی این تیم به میدان رفته است.

این اتفاق شایعاتی را به همراه داشته که شاید این بازیکن در پنجره نقل و انتقالات زمستانی در ماه ژانویه سال آینده میلادی از این باشگاه جدا شود تا فرصت بیشتری برای حضور در میدان پیدا کند.

اما روزنامه مارکا در گزارشی تاکید کرده که چنین ادعاهایی از سوی منابع نزدیک به رئال مادرید تکذیب شده است. کارلو آنچلوتی علاقه خاصی به مودریچ دارد و به او اطمینان خواهد داد که دقایق مهمی را در این فصل در ترکیب رئال حضور خواهد داشت.

مدیران رئال مادرید هم به لوکیتا اعلام کرده‌اند که روی حضور او در این تیم تا پایان فصل حساب کرده‌اند و خود این بازیکن هم به ترک سانتیاگو برنابئو در ماه ژانویه فکر نمی‌کند.

رئال مادرید در نظر دارد که در پایان فصل و با اتمام مهلت قرارداد مودریچ جشنی بزرگ برای خداحافظی او در سانتیاگو برنابئو برگزار کند تا از او به شکلی که شایسته جایگاهش در تاریخ این باشگاه است تقدیر کند.

  اریک تن هاخ، سرمربی منچستر: با بهترین بازی فصل، بارسا را حذف می‌کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان