• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • مسیر راموس تغییر کرد؛ پاریس مقصد نیست

مسیر راموس تغییر کرد؛ پاریس مقصد نیست

آینده سرخیو راموس در هاله ای از ابهام قرار داشته و هنوز توافقی در مورد تمدید قرارداد با باشگاه اسپانیایی حاصل نشده است. نشریه میرر مدعی شد کاپیتان باتجربه رئال مادرید قصد دارد پس از ۱۶ سال از این تیم جدا شود و به نظر می رسد سرخیو راموس می خواهد تابستان امسال به منچستر یونایتد بپیوندد. در ماه ژوئن قرارداد سرخیو راموس با رئال مادرید به طور رسمی به پایان می رسد و او از همین حالا آزاد است با هر تیمی بخواهد وارد مذاکره شده و در مورد توافق قبل از بستن قرارداد جدید صحبت کند.

به نظر می رسد در حال حاضر منچستر یونایتد در شرایط بهتری نسبت به پاری سن ژرمن برای خرید این بازیکن قرار داشته و می تواند فصل بعد راموس را در ترکیب خود در اختیار داشته باشد. اگرچه راموس با انتقالی رایگان راهی تیم جدید خود خواهد شد، اما تعداد معدودی از باشگاه ها قادر به پرداخت دستمزد بیش از ۲۰۰ هزار پوندی او در هفته هستند.

در حال حاضر اخبار حاکی از آن است که مدیران رئال مادرید تنها حاضر به تمدید قرارداد سرخیو راموس برای یک فصل هستند این بازیکن قراردادی دو ساله می خواهد. همچنین مشکلات مالی باعث شده مدیران باشگاه از او خواسته اند ۱۰ درصد از دستمزد خود را هنگام تمدید قرارداد کاهش دهد که هنوز این درخواست نیز مورد قبول سرخیو راموس قرار نگرفته است. او در سال ۲۰۱۶ هم تا آستانه انتقال به اولدترافورد پیش رفته بود.

 

  تعطیلی سوپر لیگ ترکیه و تاثیر آن بر عملکرد دو بازیکن ایرانی شاغل در این لیگ

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان