• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • پی اس جی: بند خرید ۶۵ میلیون یورویی گونچالو راموس فعال است

پی اس جی: بند خرید ۶۵ میلیون یورویی گونچالو راموس فعال است

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، تابستان پاری‌سن‌ژرمن به‌صورت جدی به دنبال یافتن جانشینی برای کیلیان امباپه بود تا نشان دهد که این بازیکن دیگر جایی در ترکیب این تیم نخواهد داشت. در روزهایی که امباپه به دلیل فعال نکردن بند تمدید، مورد غضب مدیران باشگاه قرار گرفته بود.

آن‌ها گزینه‌های متفاوتی را برای تقویت خط حمله تیم‌شان در نظر داشتند که نام بازیکنانی چون هری کین و دوشان ولاهوویچ در بین آن‌ها دیده می‌شد. حتی گفته می‌شد که پیشنهادی رسمی هم برای کین ارائه دادند که با پاسخ منفی تاتنهام روبه‌رو شد.

این شرایط باعث شد که آن‌ها به‌صورت جدی روی جذب راموس تمرکز کنند و مذاکرات را با مدیر برنامه و نمایندگان این بازیکن و همچنین مدیران باشگاه بنفیکا شروع کنند.

راموس در نهایت قرضی و با بند خرید ۶۵ میلیون یورویی به پی اس جی پیوست. پاریس برای این انتقال قرضی ۲۰ میلیون یورو پرداخت کرده بود و دیروز رسما اعلام کرد که بند خرید او نیز فعال شده تا در نهایت رقم انتقال او ۸۵ میلیون یورو شود. گفته می‌شود بندهایی در قرارداد راموس است که بر اساس آن‌ها رقم نهایی انتقال او شاید به ۱۰۰ میلیون یورو نیز برسد.

ستاره پرتغالی ۲۲ ساله که در یک مقطع مصدوم هم شد، از نظر آمار گلزنی خوب نبوده ولی در پی اس جی برای آینده روی او اطمینان دارند. او در ۱۵ بازی دو گل زده و یک پاس گل داده است.

با قطعی شدن این انتقال مبلغی که پی اس جی در تابستان برای خرید دو مهاجم هزینه کرده، به ۱۷۵ میلیون یورو رسید. پاریس برای کولو موانی نیز ۹۰ میلیون یورو پرداخت کرده بود.

  مشخص شدن برنامه‌ی لیونل مسی برای فصل بعد

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان