• Home
  • >
  • اقتصادی
  • >
  • پیش بینی قیمت دلار در بازار روز چهارشنبه ۲۷ دی

پیش بینی قیمت دلار در بازار روز چهارشنبه ۲۷ دی

پیام جوان: به گزارش اقتصادنیوز ، قیمت دلار هرات دیروز با ۵۲ هزار و ۳۰۰ تومان فعالیت کاری خود را شروع کرد و در ادامه معاملات با ۵۲ هزار و ۲۰۰ تومان نرخ گذاری شد. این قیمت در مقایسه با روز دوشنبه نزدیک به ۴۰۰ تومان رشد را نشان می دهد. در معاملات پشت خطی هرات هم نرخ دلار در حدود ۵۲ هزار و ۳۰۰ تومان بسته شد.

آنطور که که برخی از تکنیکالیست می گویند در حال حاضر محدوده ۵۲ هزار و ۱۰۰ تومان برای دلار هرات مهم است به گفته آنها این محدوده مرز صعود یا نزول است؛ در صورتی که بالای آن ماندگار شود احتمال شکل گیری خریدهای هیجانی در بازار وجود دارد. در این شرایط دلار مرز ۵۲ هزار و ۳۰۰ تومان و ۵۲ هزار و ۵۰۰ تومان را پیش روی خود دارد که به عبارتی سقف مثلث چارت هرات است. در غیر این صورت ممکن است دلار هرات به سمت پله نهم کانال ۵۱ هزار تومان یعنی مرز حمایتی مهم وبه تدریج نیمه کانال ۵۱ هزار تومان عقب نشینی کند.

همچنین درهم امارات با گپ مثبت ۱۱۰ تومانی نسبت به روز دوشنبه در میانه کانال ۱۴ هزار تومان بازگشایی کرد و این بازار هم مثل دلار با افزایش شروع کرد و تا ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان بالا رفت و در ادامه با کاهش در ۱۴ هزار و ۵۵۰ تومان به کار خودش پایان داد. قیمت دلار برآورد شده از درهم ۵۳ هزار و ۳۹۸ تومان است.

از سوی دیگر روز گذشته قیمت تتر مسیر افزایش را دنبال کرد و در محدوده ۵۳ هزار و ۲۰۰ تومان تا ۵۳ هزار و ۵۵۰ تومان به فروش رسید.

  چاینا اورگرند، نمادی از بحران بازار ساختمان چین اعلام ورشکستگی کرد

به عقیده معامله‌گران تتر به محدوده مقاومتی مهم خود رسیده که اگر در بالای آن تثبیت دهد می‌تواند به افزایش خود ادامه دهد و وارد کانال ۵۴ هزار شود. اما در غیر این صورت اگر از این منطقه عقب بنشیند امکان ورود به ۵۲ هزار تومان بالاست.

برخی از فعالان اقتصادی در مورد نرخ دلار در تهران هم می گویند مرز مقاومتی مهم دلار هزار تومان بالاتر از محدوده حمایتی هرات قرار گرفته است. به باور این دسته قیمت دلار از هر طرف بشکند روند جدید خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان