• Home
  • >
  • اخبار کالیفرنیا
  • >
  • گزارش‌های جدید می‌گویند صورتحساب‌های PG&E در بی اریا بیش از دو برابر میانگین ملی است

گزارش‌های جدید می‌گویند صورتحساب‌های PG&E در بی اریا بیش از دو برابر میانگین ملی است

پیام جوان: به گزارش ان بی سی بی اریا، مطالعه اخیر انجام شده توسط دفتر وکالت عمومی در کمیسیون خدمات عمومی کالیفرنیا نشان داد که مشتریان PG&E افزایش قابل توجهی در قبض برق ماهانه خود را تجربه کرده اند. این افزایش در طول سه سال گذشته تقریباً 38 درصد بوده است.

انتشار این گزارش جدید درست قبل از تصمیمی حیاتی برای PG&E که برای هفته آینده برنامه ریزی شده است، انجام می‌شود.

به گفته مایک کمپبل، مدیر برنامه دفتر وکلای عمومی CPUC، افزایش مستمر هزینه‌های برق، پیشی گرفتن از نرخ تورم، چالش‌های مالی را برای خانوارها، به ویژه آنهایی که از نظر اقتصادی آسیب پذیر هستند، ایجاد می‌کند.

این مطالعه همچنین نشان داد که قیمت برق مسکونی در بی اریا بیش از دو برابر میانگین ملی است.

شرکت PG&E درخواست افزایش حدود 22 درصدی در صورتحساب‌های ماهانه کرده است که به معنای 50 دلار اضافی در ماه برای مشتریان متوسط ​​مسکونی است.

این شرکت ادعا می‌کند که اکثر بودجه اضافی برای کاهش خطر آتش‌سوزی‌های جنگلی، از طریق زیرزمین کردن صدها مایل خطوط برق اختصاص داده می‌شود.

مارک تونی از شبکه اصلاحات Utility نسبت به افزایش قیمت برق ابراز نگرانی کرد و اشاره کرد که نه تنها بر بودجه ماهانه خانوارها تأثیر می‌گذارد بلکه انتقال از خودروهای گازسوز به برقی را نیز با مشکل مواجه می‌کند.

تونی تاکید کرد که کمیسیون خدمات عمومی کالیفرنیا باید تصمیم بگیرد که آیا هدف اولیه PG&E ارائه انرژی قابل اعتماد، پاک، ایمن و مقرون به صرفه است یا به عنوان فرصتی سودآور برای سرمایه گذاران وال استریت.

در حالی که PG&E افزایش 22 درصدی در قبوض ماهانه را پیشنهاد می‌کند، کمیسیون خدمات آب و برق با پیشنهاد کاهش این درخواست به نصف مخالفت کرده است.

  به صورت میانگین، روزانه یک نفر در خیابان‌های سیلیکون ولی جان خود را از دست می‌دهد

انتظار می‌رود CPUC در مورد افزایش احتمالی نرخ بهره در 2 نوامبر رای دهد.

در واکنش به این وضعیت، مقامات PG&E بیانیه‌ای منتشر کردند که در آن مسئولیت خود را برای ارائه خدمات ایمن و قابل اعتماد و در عین حال تلاش برای تثبیت صورت‌حساب‌های بلندمدت اذعان کردند. آنها تلاش‌هایی را برای نگه داشتن هزینه‌های کلی مشتری در داخل یا کمتر از نرخ تورم فرضی 2-4 درصد بیان کردند که بر کاهش 3 درصدی هزینه‌های عملیاتی در سال 2022 تاکید کردند. PG&E همچنین به پروژه‌های در حال انجام با هدف کاهش بیشتر هزینه اشاره کرد.

این بیانیه بر سرمایه‌گذاری‌های PG&E از سال 2018 در افزایش ایمنی، قابلیت اطمینان و انعطاف‌پذیری سیستم انرژی، از جمله اقداماتی برای کاهش آتش‌سوزی، تقویت سیستم، زیرزمینی کردن و کاهش خطر تأکید کرد. قابل ذکر است، PG&E قصد دارد 10000 مایل خطوط برق را زیرزمینی کند و 350 مایل برای تکمیل تا پایان سال جاری برنامه ریزی شده است که نشان دهنده تلاش قابل توجهی در کاهش خطرات آتش سوزی جنگلی و رسیدگی به تغییرات آب و هوایی است. این شرکت تعهد خود را برای کمک به مشتریان در صرفه جویی در هزینه از طریق بهینه سازی طرح نرخ، کاهش مصرف انرژی و برنامه‌های کمک مالی برای مشتریان واجد شرایط ابراز کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان