• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • پاری‌سن‌ژرمن دیگر هیچ پیشنهاد تمدیدی به کیلیان امباپه ارائه نخواهد کرد

پاری‌سن‌ژرمن دیگر هیچ پیشنهاد تمدیدی به کیلیان امباپه ارائه نخواهد کرد

پیام جوانک به گزارش ورزش سه، هرچند هفته گذشته کادنا سر ادعا کرد رئال از خرید کیلیان امباپه منصرف شده، ولی بسیاری از منابع فرانسوی و اسپانیایی معتقدند چنین چیزی صحت ندارد و رئال مادرید همچنان امباپه را در فهرست تابستانی خود دارد.

در واقع رئال مادرید احتمال خرید امباپه را هرگز رد نکرده، ولی در ابتدا منتظر حرکت جدی خود بازیکن خواهد ماند. قرارداد امباپه در پایان فصل با پی‌اس‌جی تمام می‌شود و هنوز پیشنهاد تمدید به او ارائه نشده است.

در همین رابطه امروز آاس نوشت که پی‌اس‌جی دیگر به امباپه پیشنهاد تمدید نخواهد داد و همان بند تمدید که قرار بود تا آگوست فعال شود، همچنان برای بازیکن در دسترس است و او هر زمان بخواهد، می‌تواند آن را فعال کند.
آاس این را به نقل از یکی از منابع نزدیک به باشگاه پی‌اس‌جی مطرح کرده است. پاریس اعتقاد دارد غیرممکن است که به امباپه دستمزدی بالاتر پرداخت شود و تمام موارد ذکر شده در مذاکره قبلی برای ادامه حضور او در یک سال آینده، کافی و متقاعدکننده است. بند تمدید امباپه تا 2025 است ولی بازیکن در تابستان ترجیح داد آن را فعال نکند.

امباپه این روزها در بهترین فرمش است و توانسته 13 گل در لیگ برای تیمش بزند. با رفتن نیمار او حالا در پست دلخواهش بازی می‌کند و اوضاع بر وفق مراد او است، اما مسئله اینجاست که او در پایان فصل راضی به تمدید می‌شود یا به رئال خواهد رفت.

طبق گزارش آاس، با عدم ارائه پیشنهاد تمدید به امباپه، حالا راه برای رئال مادرید کاملا هموار شده و در ژانویه می‌تواند با او وارد مذاکره شود، ولی باشگاه مادریدی نیز عجله‌ای ندارد. از یک سو وینیسیوس به درخشش ادامه می‌دهد و از سوی دیگر جود بلینگام نیز ثابت کرده ارزش 103 میلیون یوروی هزینه شده برایش را داشته است. همچنین رئال در صورت نیامدن امباپه، به عنوان پلن B ارلینگ هالند را دارد.
در واقع رئال منتظر حرف نهایی خود امباپه خواهد ماند و با پی اس جی طرف حساب نیست. فعلا همه شواهد نشان می‌دهد که امباپه باز همه چیز را به پایان فصل موکول خواهد کرد.

  پی اس جی قصد دارد دمبله را جایگزین امباپه کند

در همین رابطه چند روز پیش در ال‌چیرینگیتو و به نقل از یکی از اطرافیان امباپه ادعای جدیدی مطرح شد که بر اساس آن، ستاره فرانسوی برای فصل بعد تنها یک هدف دارد و آن‌ هم پیوستن به رئال مادرید است. امباپه به اطرافیانش گفته است که به خوبی می‌داند که اگر امسال به رئال نرود، دیگر هرگز فرصت چنین انتقالی را به‌دست نخواهد آورد و برای همیشه از برنامه‌های فلورنتینو پرز خط خواهد خورد.

واقعیت این است که نه رئال به او پیشنهاد خواهد داد و نه پی‌اس‌جی؛ به عبارتی هر دو باشگاه همه چیز را به شخص امباپه واگذار کرده‌اند و باید دید او باز روی پاریس شرط می‌بندد یا بالاخره در مادرید آفتابی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان