• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • اولسان با یک برد خانگی جان دوباره گرفت

اولسان با یک برد خانگی جان دوباره گرفت

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، در ادامه دیدارهای گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، اولسان هیوندای توانست در یک بازی خانگی از سد جوهور دارالتعظیم مالزی عبور کند.

اولسان در نیمه نخست موفق شد سه مرتبه دروازه حریف را باز کند. ارسال کرنر داریان بویانیچ در تیر دوم به جونگ سئونگ هیون رسید و او به راحتی موفق شد با یک ضربه به توپ، دروازه میهمان را باز کند.

دقایقی بعد، ضربه دونگ گیونگ لی در میانه میدان به بازیکن حریف برخورد کرد و ارتفاع گرفت که به صورت اتفاقی مقابل گوستاو لودویگسون قرار گرفت و او توانست تیمش را به گل دوم برساند.

این بازیکن سوئدی در دقیقه هجده تیمش را به گل سوم رساند. تعویض جناح زیبای جونگ سئونگ هیون از زمین خودی در سمت چپ به گوستاو لودویگسون رسید و او با یک ضربه بغل پای ساده، نتیجه بازی را سه بر صفر کرد.

در دقیقه 24 و پس از اینکه توپ از زمین بازی بیرون رفته بود، برگسون بازیکن برزیلی جوهور دارالتعظیم توپ را به سمت بازیکنان ذخیره اولسان که در حال گرم کردن خود بودند، شوت کرد که این موضوع با واکنش بازیکنان میزبان و تنش هایی در زمین بازی شد.

علیرضا فغانی که قضاوت این بازی را برعهده داشت، در تصمیمی سخت گیرانه یک کارت زرد به کیم تائه هوان، بازیکن اولسان نشان داد. در دقیقه 36 و روی پاس در عرض بازیکن جوهور دارالتعظیم، توپ به پای فغانی برخورد کرد و سپس کیم تائه هوان در چالش بر سر توپ با بازیکن میهمان برخورد کرد.

فغانی نیز بلافاصله دست به جیب شد و کارت زرد دوم را به بازیکن اولسان نشان داد تا این تیم نزدیک به 55 دقیقه با یک بازیکن کمتر بازی کند. این در شرایطی است که طبق قوانین داوری، پس از برخورد توپ به داور، مسابقه باید متوقف شود ضمن اینکه کارت زرد اولی که فغانی به کیم تائه هوان نشان داد، سختگیرانه به نظر می رسید.

  پیگیری تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس پس از یک روز استراحت با حضور سیدجلال حسینی

در نیمه دوم، جوهور دارالتعظیم توانست روی شوت محکم برگسون یکی از گل ها را جبران کند ولی در نهایت این بازی با نتیجه سه بر یک به سود اولسان به پایان رسید و این تیم با کسب ششمین امتیاز خود، به رتبه دوم جدول رده بندی رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان