• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • پیشنهاد رسمی رویال یونیون سن ژیلواز، به ادن هازارد

پیشنهاد رسمی رویال یونیون سن ژیلواز، به ادن هازارد

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، ادن هازارد هنوز بدون تیم است. او که گران‌ترین و البته بدترین خرید تاریخ رئال مادرید است، اخیرا با رئال پس از چهار فصل ناکامی برای فسخ قرارداد به توافق رسیده و در حال حاضر بدون تیم است. این به دلیل نبودن پیشنهادات نیست، زیرا او پیشنهاداتی را از تیم‌های مختلف دریافت کرده، اما تاکنون، مهاجم بلژیکی تمایلی به قبول هیچ یک از آنها نداشته، چون در مادرید با خانواده خود زندگی بسیار راحتی دارد.

طبق ادعای آاس، ادن هازارد حالا یک پیشنهاد رسمی از کشورش دارد. رویای خانواده هازارد این است که همه باهم در یک شهر باشند. تورگان هازارد، بازیکن سابق دورتموند، در حال حاضر در اندرلخت، تیمی از شهر بروکسل حضور دارد. برادر دیگر او، کیلیان هازارد، که چندان معروف نشد، در حال حاضر برای مولنبیک، تیمی دیگر از بروکسل، بازی می‌کند. این تیم هم در دسته اول است. در بروکسل یک تیم دیگر در دسته اول وجود دارد: یونیون سن ژیلواز. تیم سوم شهر که قبلاً به ادن پیشنهاد شفاهی داده بود و حالا دوباره اصرار دارد.

ادن هازارد تا به امروز تمایلی برای رفتن به فوتبال بلژیک نشان نداده اما پیشنهاد رسمی سن ژیلواز را حالا روی میز دارد و هنوز فرصت دارد تا آن را بپذیرد. رویای خانواده هازارد این است که همگی در این فصل در بروکسل دور هم جمع شوند و منتظر تصمیم نهایی ادن هستند. لازم به ذکر است که سن ژیلواز در فصل جاری پس از 6 بازی در رده نهم لیگ قرار دارد.

  رسانه سعودی اسپورت در ترکیب احتمالی الهلال برای فصل بعد، نام مهدی طارمی را در خط حمله قرار داد

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان