• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • درام نیمار در عربستان: در برزیل می‌گویند شاید نیمار دیگر به الهلال برنگردد

درام نیمار در عربستان: در برزیل می‌گویند شاید نیمار دیگر به الهلال برنگردد

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، نیمار، مالکوم، نوس، میتروویچ، میلینکوویچ ساویچ، رنان لودی و… بازیکنان خارجی زیادی هستند که با صدرنشین لیگ برتر عربستان قرارداد دارند. الهلال تاکنون ۳۷۶ میلیون یورو برای خریدها خرج کرده با این حال دست بردار نیست.

شرایطی که باعث شده الهلال به هر نحوی مجبور شود برای ثبت قرارداد رنان لودی به‌عنوان بازیکن خارجی جا باز کند. هرچند ابتدا گفته شد نیمار از الهلال کنار گذشته شده ولی واقعیت چیز دیگری بود. برای ثبت قرارداد لودی نام نیمار موقتا تا پایان فصل خط خورده ولی از تابستان نیمار بار دیگر به فهرست الهلال باز می‌گردد.

نیمار در شرایطی به الهلال پیوست که رویای رساندن این تیم به مهم‌ترین افتخارات را داشت. به‌عنوان ستاره بزرگ تیم و کسی که بار مسئولیت‌ها را به دوش بکشد اما یک مصدومیت صلیبی غیرمنتظره کار دست او داد. نیمار تا پایان فصل نمی‌تواند به میدان برود و حالا نام او نیز از فهرست تیم کنار گذاشته شده تا دیگر هیچ شانسی برای بازگشت تا پایان فصل جاری نداشته باشد.

به نظر می‌رسد مصدومیت و انتشار ویدیوها و تصاویر اخیر از خوش‌گذرانی‌های نیمار باعث نارضایتی باشگاه شده است؛ چیزی که موجب شد اخباری مبنی بر فسخ قرارداد با بازیکن سابق پاری‌سن‌ژرمن و بارسلونا نیز منتشر شود. اطلاعاتی که خود باشگاه آن را تکذیب کرده است. آنها می‌گویند نیمار را خط زده‌اند تا برای لودی جا باز کنند اما شاید دیگر نیمار را در الهلال نبینیم. اخیر ژرژ ژسوس، مربی الهلال گفته بود که نیمار الگوی مناسبی برای جوانان نیست چون زندگی خصوصی پرحاشیه‌ای دارد.

رنان لودی برزیلی که تنها ۲۵ سال سن دارد با رقمی در حدود ۲۳ میلیون یوروف خرید جدید باشگاه سعودی است. قراردادی که بدون خروج نام نیمار نمی‌توانست ثبت شود.

  احمد نوراللهی پایان کارش را در تیم پرسپولیس اعلام کرد

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان