• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • امباپه: رفتار هواداران میلان با جانلوییجی دوناروما تندروی است

امباپه: رفتار هواداران میلان با جانلوییجی دوناروما تندروی است

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، پاری سن ژرمن شب گذشته در اولین دیدار از دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در سن سیرو به مصاف میلان رفت و با نتیجه 1-2 برابر این تیم شکست خورد.

پی اس جی ابتدا موفق شد توسط میلان اشکرینیار به گل برسد اما این برتری دوامی نداشت و تنها سه دقیقه بعد بود که رافائل لیائو کار را به تساوی کشاند و در نهایت اولیویه ژیرو هم گل پیروزی‌بخش روسونری را در این بازی وارد دروازه حریف کرد.

این دیدار از پیش هم به خاطر بازگشت دوناروما به سن سیرو با حواشی بسیاری همراه بود و هواداران میلان اعلام کرده بودند که قصد دارند شرایط را برای او به شدت سخت کنند و همین کار را هم انجام دادند.

آنها اسکناس‌های تقلبی با تصویر دوناروما و به نشانه اعتراض به جدایی او از این باشگاه به عنوان بازیکن آزاد و کنایه به پول‌پرستی این بازیکن تهیه کرده بودند و در طول بازی بارها و بارها آنها را به سمت او پرتاب کردند.

امباپه در گفت‌وگو با TeleLombardia درباره این اتفاق اظهار داشت: «هیاهوی زیادی در ورزشگاه وجود داشت و آنها استقبال تند و تیزی از جیجو داشتند. من فکر می‌کنم که این کار کمی زیاده‌روی بود اما شرایط در فوتبال امروز همین است.

هواداران می‌توانند هر کاری که دوست دارند و می‌خواهند انجام دهند. ما نمی‌دانیم در درون آنها چه خبر است. سعی کردیم تا جایی که می‌توانیم از دوناروما مراقبت و محافظت کنیم و من به خاطر اتفاقاتی که امشب رخ داد برای او ناراحت هستم.»

  کسب اولین مدال طلای تاریخ رشته تیراندازی برای ایران توسط جواد فروغی

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان