• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • میسونت مونت، ستاره جدید منچستریونایتد: امیدوارم بتوانم مانند رونالدو در ترکیب این تیم بدرخشم

میسونت مونت، ستاره جدید منچستریونایتد: امیدوارم بتوانم مانند رونالدو در ترکیب این تیم بدرخشم

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، منچستریونایتد پس از چند تلاش ناموفق بالاخره توانست با مدیران چلسی برای جذب مونت به توافق برسد و این بازیکن رسما به این باشگاه پیوست.

این ستاره ۲۴ ساله شماره هفت نمادین این باشگاه را از آن خود کرده و حالا قرار است پا جای پای بازیکنان بزرگ و سرشناسی مانند کریستیانو رونالدو، دیوید بکام، اریک کانتونا، برایان رابسون و جرج بست بگذارد.

او خاطره جالبی از کودکی‌اش دارد. زمانی که در سال ۲۰۰۸ به عنوان هوادار پورتسموث در ورزشگاه حضور داشت که شاهد ضربه آزاد خارق‌العاده و به یاد ماندنی رونالدو در ترکیب یونایتد بود.

مونت در گفتگو با تلویزیون منچستریونایتد در این باره اظهار داشت: «من احتمالا حدود ۱۰ سال داشتم. در ورزشگاه بودم تا از تیمم حمایت کنم و شاهد این لحظه خاص بودم. فکر می‌کنم تصاویری از تلاش من برای زدن ضربه آزاد در تمرینات پس از آن بازی وجود دارد.

این ضربه و گلی که رونالدو زد واقعا برایم الهام‌بخش بود. دیدنن این صحنه در اولدترافورد، در حالی که در سمت دیگر ورزشگاه بودم حس عجیبی داشت. همانطور که گفتم، تحت تاثیر این موقعیت و این لحظه فوق‌العاده قرار گرفتم. بنابراین دوست دارم که بتوانم چنین لحظاتی را با این پیراهن برای یونایتد تکرار کنم.»

  فرار تیم تن‌هاخ از بحران؛ ساوتهمپتون 0-1 یونایتد

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان