• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • عصبانیت هواداران منچستریونایتد از رفتار مارکوس رشفورد، ستاره این تیم

عصبانیت هواداران منچستریونایتد از رفتار مارکوس رشفورد، ستاره این تیم

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، منچستریونایتد این هفته در دیداری حساس و تماشایی به مصاف منچسترسیتی رفت و با سه گل برابر این حریف همشهری شکست خورد تا روند ناکامی‌اش همچنان ادامه داشته باشد.

عملکرد نه چندان خوب این تیم از ابتدای فصل جدید تا به حال باعث شده که آنها به شدت تحت فشار و انتقاد قرار داشته باشند و این باخت باعث افزایش این فشارها بر روی بازیکنان و کادر فنی یونایتد شده است.

با این حال، دیلی میل خبر داده که این وضعیت باعث نشد که برنامه‌های رشفورد برای پس از این بازی به مشکل بخورد و او ساعاتی پس از این که تیمش با سه گل به سیتی باخت به همراه دوستانش مشغول مهمانی و جشن گرفتن تولد 26 سالگی‌اش در یکی از رستوران‌های معروف منچستر شد.

هرچند این مهمانی در قسمت وی آی پی برگزار شد تا دور از دید کنجکاو خبرنگاران و عکاسان و مردم عادی باشد اما باز هم خبر آن به دست رسانه‎‌های انگلیسی رسید تا رسوایی بزرگی برای این ستاره محبوب رقم بخورد.

این مهمانی تا پاسی از نیمه شب ادامه پیدا کرد و خانواده و دوستان رشفورد و همچنین تایرل مالاسیا هم در این جشن همراه او بودند. هرچند این اتفاق مشکلی برای او ایجاد نکرد و این بازیکن صبح زود در تمرینات یونایتد حاضر شد اما چنین رفتاری عصبانیت هواداران این تیم را به همراه داشته است.

  نگاهی به مسابقات هفته دوازدهم لیگ والیبال زنان ایران

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان